SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na sfd vol.2.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 162994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
max zmasowane

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
https://www.sfd.pl/Co_to_jest_i_jak_to_wywalić_-t546204.html

jedna z odpowiedzi (pytanie jest w temacie ):

"pewnie ze da sie skasowac dotknij w to prawym palcem wyskoczy ci opcja wlasciwosci i takie tam i wybiesz opcje usun jak usuniesz to lec do kuchni po smietnik i wywal go na dwór to juz napewno ne powróci "

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
Właśnie, mnie też ciekawi zawsze ta "realna samoobrona". Co, egzaminy będą polegały na przejściu o godz 23 przez najgorszą dzielnicę miasta udając geja z szalikiem znienawidzonego w tej dzielnicy klubu, i obwieszonego złotem? Ale jak powiedział Cavior, "Marketing ma swoje prawa". Gdyby ten plakat brzmiał:

"1. Krav Maga nie jest sportem czy stylem walki wręcz. Po niej wydaje Ci się, że jesteś supermanem i nikt Ci nie fiknie, ale to i tak g**** prawda. Albo uciekniesz, albo oberwiesz, albo pójdziesz siedzieć za pobicie biednych dresiarzy pytających o godzinę. Ale liczy się duch walki.
2. I tak nie zaszpanujesz przed laskami kopem z półobrotu ala Chuck Norris. A na ulicy i tak najskuteczniejsze są chwyty poniżej pasa. Ale liczy się duch walki.
3. Każda baba na sekcji będzie lepsza. Patrz pkt.2 - one mają to we krwi. Ale liczy się duch walki.
4. I tak zanim się czegoś nauczysz to dostaniesz w*******, ale co z tego? Liczy się duch walki.
5. Jak będzie dwóch to dostaniesz w*******. Ale i tak liczy się duch walki.
6. g**** się nauczysz, ale będziesz mógł opowiadać kolegom, że trenujesz K-1, o Vale Tudo i MT nie wspominając. A dodatkowo duch walki!


Dodatkowe atrakcje:
* Szkółka lekkoatletyczna "Struś Pędziwiatr": biegi krótko i długodystansowe - darmowe warsztaty na mieście
* Zajęcia z Le Parkour - bo nie zawsze jest gdzie zwiać
* Zniżka 50% w zakładzie pogrzebowym "Kaput - Ostatnia Biba" - pamiętaj! Duch Walki!
* Opieka stomatologiczna gratis"

To mało kto by był chętny


https://www.sfd.pl/U_mnie_w_mieście_tak_ludziom_piorą_baniak_:_-t542351-s2.html

padłem kvrwa

Zmieniony przez - SebaWlkp w dniu 2009-11-19 10:48:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
seba sog duchowy

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Seba-widziałem to już, faktycznie miazga, ale jakoś nie wpadłem na to, żeby to tutaj wkleić.

PS.Uważam, że ten temat powinien tu być[sam temat i wiele zawartych w nim odpowiedzi:D]:


https://www.sfd.pl/jedzenie_dla_świń-t546311.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
NIE WKLEJAJCIE SAMYCH LINKÓW!
Tematy są kasowane i g**** z tego jest.

Oto moje typy z linka wyżej:

- obilo mi sie ostatnio cos o uszy ze kolesie wpieprzaja pasze dla swin podobno strasznie nie dobra ale przyrosty masy jest prosze o wypowiedzi tych którzy mieli z tym doczynienia

- a zapomnieli wspomnieć że później żeby wypadają

- Paszy normalnie masz to samo co w gainerze tylko bez substancji polepszajacych smak no i jeszcze jest trochę popiołu (jakieś 8-10% :P)

- To może Whiskas zacznijcie jeść z Extra Proteinami

- wszystko jest dla ludzi ale pasza dla świń? ok ale ja proponuje pasza dla bydła podobno większa pompa na treningu

- I nie zdziwcie sie jak na siłce usłyszycie cos takiego:

- Ty kurna ale mi bica nabiło po tej końskiej
- A co Ty tam wiesz , pierdoły opowiadasz , dla kurcząt spróbuj , wkońcu widzisz ze kurczaki na niej jakie mają cyce nie??
-Ja tam wole stare sprawdzone pasze świńskiea nie jakies nowinki z USA.



- Człowiek nie świnia wszystko zeżre

- To jest lepsze niż tak zachwalany DIETANABOL czy nie ? Bo nie wiem co kupic

- Ja proponuję wyjechać do dżungli i wpierdzielac robaki-jeszcze lepsza opcja-podobno dużo białka mają, to pewnie tez się ładnie po tym rośnie! I WSZYSTKIE ZA DARMOCHE. A w ramach treningu s******lanie przed dzikimi zwierzetami typu np.pumy. [Na forum jest już puma i się nieźle zna na treningu, więc pewnie warto].

- Teraz zamiast nielegalnych dillów łażących po osiedlu/siłce i wpychającym małolatom mete, będziemy mieli nielegalnych dostawców paszy.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
buahaha co za typek
draciel sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
trochę stare, ale mocne!

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
https://www.sfd.pl/przepychanie-t546709-s2.html -

Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2009-11-20 20:07:01

Im trudniej
Tym łatwiej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekawice

Następny temat

pytanie odnosnie armwrestlingu

WHEY premium