SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

U mnie w mieście tak ludziom piorą baniak :(

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Właśnie, mnie też ciekawi zawsze ta "realna samoobrona". Co, egzaminy będą polegały na przejściu o godz 23 przez najgorszą dzielnicę miasta udając geja z szalikiem znienawidzonego w tej dzielnicy klubu, i obwieszonego złotem? Ale jak powiedział Cavior, "Marketing ma swoje prawa". Gdyby ten plakat brzmiał:

"1. Krav Maga nie jest sportem czy stylem walki wręcz. Po niej wydaje Ci się, że jesteś supermanem i nikt Ci nie fiknie, ale to i tak g**** prawda. Albo uciekniesz, albo oberwiesz, albo pójdziesz siedzieć za pobicie biednych dresiarzy pytających o godzinę. Ale liczy się duch walki.
2. I tak nie zaszpanujesz przed laskami kopem z półobrotu ala Chuck Norris. A na ulicy i tak najskuteczniejsze są chwyty poniżej pasa. Ale liczy się duch walki.
3. Każda baba na sekcji będzie lepsza. Patrz pkt.2 - one mają to we krwi. Ale liczy się duch walki.
4. I tak zanim się czegoś nauczysz to dostaniesz w*******, ale co z tego? Liczy się duch walki.
5. Jak będzie dwóch to dostaniesz w*******. Ale i tak liczy się duch walki.
6. g**** się nauczysz, ale będziesz mógł opowiadać kolegom, że trenujesz K-1, o Vale Tudo i MT nie wspominając. A dodatkowo duch walki!


Dodatkowe atrakcje:
* Szkółka lekkoatletyczna "Struś Pędziwiatr": biegi krótko i długodystansowe - darmowe warsztaty na mieście
* Zajęcia z Le Parkour - bo nie zawsze jest gdzie zwiać
* Zniżka 50% w zakładzie pogrzebowym "Kaput - Ostatnia Biba" - pamiętaj! Duch Walki!
* Opieka stomatologiczna gratis"

To mało kto by był chętny

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153
o kurva gwiazdor masz wyobraznie
roz***ales mnie
ale sama prawda -ktorej ludzie niechca slyszec ,ty to wiesz kafior wie, ale tu chodzi o biznes,liczy sie kasa i zeby przyciagnac jak najwiecej amatorow karate kida i brusa lee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Gwjazdor, co Ty palisz?
sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Marlboro lub Nevaady - zależnie od sytuacji finansowej.






Cóż taka prawda A ja lubię ironie i przejaskrawienia

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Aż nie chce mi się wierzyć, że ten opis jest realny... Co za łosie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
znacznie bardziej jak punkty 5 i 6(bo babole takie jak "uczymy stylu K-1" zdarzają się już w normalnych klubach sztuk walki) razi mnie ten punkt o technikach które z powodzeniem moze zastosowac drobna kobietka...
powodzenia w stosowaniu jak będzie miała do czynienia z napastnikiem dwa razy większym od siebie który nie wystawi jaj na cel do okopania.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Nie wiem, jak można wmawiać ludziom, że skuteczność mają zapewnić kopnięcia w krocze i mordercze techniki a nie dobrze wypracowane podstawy walki.

A potem są takie parodie...



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Za***isty trailer To kiedy ten film wchodzi do kin?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
rany,ale on się tłusty zrobił...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Kiedys slyszalem, ze musial pare lat temu ograniczyc albo wrecz zaprzestac trenowania, bo mial powazne klopoty z kolanami... ale fakt, w wieku 57 lat aktor powinien wyglądać troche lepiej. Dobra, koniec offtopa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytania

Następny temat

Egzaminy na pracownika ochrony

WHEY premium