SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na sfd vol.2.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 163028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2932
Stare, ale roz****** mnie
Post z insomnii na temat spuszczania się
A oto kilka najciekawszych odpowiedzi:

Proszę Panie o wypowiedzenie się, gdzie lubicie jak Wam się facet spuszcza. Oraz 2 część - panowie, gdzie Wy lubicie sie spuszczać ( chodzi o ciało partnerki lub inne udziwnienia ).

- Na dobre i na złe.

- Na wspólnej.

- Zgodnie z zaleceniem J. Kochanowskiego - na zdrowie.

- Na zawsze.

- Na plecy.

- Nieźle mają na***ane Ci co takie tematy zakładają i z kolegami rozmawiają o tym, na co się spuszczają po masturbacji.

- Na dobranoc.

- Na dobry sen i lepsze trawienie.

- Na niby.

- Na wszelki wypadek.

- Na dom w Czarnolesie.

- Na zawołanie.

- Na amen.

- Naprawdę.

- Na pączka.

- Na ludzi w autobusie.

- Na trzy-czte-ry.

- Na biedne dzieci.

- Na złość.

- Na ofiarę.

- Na Wielkanoc.

- Na dobry początek.

- Na bobra, który zna tysiąc bitów.

- Na 10:0 z San Marino.

- Na razie.

http://www.insomnia.pl/Miejsce_na_spust-t624004-s3.html 

"Do your workouts as hell , to see heaven in the mirror"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
NIE WIEM CZY JUŻ BYŁO,WSZYSTKICH STRON NIE PRZEŚLEDZIŁEM!
ROZWALIŁ MNIE TEKST DOTYCZĄCY ZAWODNEGO Z SFD
"CHCESZ MIEĆ MIĘŚNIE JAK ZAWODNY,PIE***L SIŁKĘ I CHODZ GŁODNY"!
przeczytałem to gdzieś z prawie dwa lata temu a dalej mnie śmieszy

Zmieniony przez - Binio89 w dniu 2010-05-14 11:11:30

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125
Wiecie o czym mowa jest na lekcji religii? CHolera powinno byc o roznych religiach i o nich omawiac to i owo.Zgadnijcie o czym mowa jest na lekcji,nazwa religia to przykrywka.Tak naprawde na religii mam omawiane wszystko o sexie.Kurde gdbybym to dal do komisji to by sie zesrala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
No to Amerykę ktoś odkrył Idąc tym tokiem rozumowania, przez całe długie lata szkół na języku polskim powinniśmy uczyć sie ortografii a na geografii wałkować gdzie leży które państwo na mapie

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2932
Gwjazdor dokładnie... Kalanas Ty cytujesz w tym momencie kogoś? bo to w ogóle nie jest śmieszne hehe

"Do your workouts as hell , to see heaven in the mirror"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
No raczej cytuje, w końcu od tego jest ten temat

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z jednego tematu z MMA, peirwszy post:

"siema.więc tak pewnie mnie wyśmiejecie ale mam 14 lat i właśnie zacząłem ćwiczyć mma to nie jest takie prawdziwe ćwiczenie bo tylko sie z kumplem który już ćwiczył mma nawalam i on mi pokazjue różne ciosy ale brak mi troche siły i techniki .no i z nim zawsze przegrywam"



ogólnie beka i poszło pytanie ile ten trener ma lat, odpowiedź autora:

"no trener ma 16 lat i nie wie m ile trenuje ale napewno wie co robi i jest silny.:) 80 kilo na klate.;p "



i następna odpowiedź
"no właśnie sie boje ze sam dostane cios i jak to przełąmać.a jak masz coś do mojego trenera to idzcie sie z nim lac"




Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2010-05-15 18:30:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
z szybkich pytań (nie daje linka bo nie ma sensu)

witam mam takie pytanie do pana kupilem taki sam atlas na targu ale jest rozłozony i nie umie go złozyc mugł by mi pan sprzedac instrukcje obsługi lub skserowac ją ekstra zaplacę proszę o odpowiec na meila; [email protected]

nie wytrzymałem

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^ zamiast się śmiać pomógłbyś kobiecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
to akurat facet. śmieje sie z faktu kupienia atlasu na targu a nie z tego że nie umie go złożyć.

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekawice

Następny temat

pytanie odnosnie armwrestlingu

WHEY premium