SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na sfd vol.2.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 163020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12
Mam nadzieję że nie było.

Brat opowiadał, że kumpel jak wchodzi na siłkę to zawsze krzyczy: Przyszłem się spocić!

You talking to me?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
On: zamierzam w ciagu najblizszego pól roku zrobic 2 takie cykle

1cykl
Kreatyna(activlab)
Testosteron(jakis znajde moze activlab)
Carbo (activvlab)
Tauryna(trec)

Mój post: Co Ty, teścia bierz tylko z Olimpu...
Ziomek: no to cykl bedzie dobry jak wezme testosteron olimpa?


hahahahahha xD

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Moje trzy typy tygodnia to:

3. wyżej już było - Cykl z teściem z activlabu i pytaniem "no to cykl bedzie dobry jak wezme testosteron olimpa?"
2. Zaszczytne drugie miejsce zdobywa kolega pytający o Dietanabol - gdzie kupić i jak stosować
1. And the winner is gigant który pytał w ciągu tygodnia o wszystkie suple i ich połączenie, dotarł już do brązerów. Zaskoczył kreatyną w ampułkach do wstrzykiwań, pytaniem o interakcje alkoholu z odżywkami itp. Dla mnie wygrał pytaniem co lepsze na masę tribu, kretka czy gh-turbo (hormon wzrostu). Odp. kretka - "a ja myslę że jednak hormon wzrostu najlepszy

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19648
Tera moje:
Gosciu sie pyto: SIema kupiłem Animal Pak chce wiedziec ile mi po tym pojdzie masy i czy siła troche skoczy do gory...
Dopiero pozniej mu wyjasnili co to jest

Pozdrawiam DUDI ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak to jest jak sie tylko patrzy na wygląd puszki a nie na skład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
https://www.sfd.pl/ćwiczenia_domowe_na_klatke_piersiową-t690187.html

jak mam polepszyc wyglond sfojej klatki pierśiowej jesli nie posiadam w domu żadnego sprzentu sportoweg do ciwiczeni a na siłownie nie chce chodzic prosz o szypkom otpowiec poniewasz poczebował bym zrobic cos z sobom do wakaci a durzo czasu nie zostało


aj ten trudny język polski

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26676
Ktos dodał komenta pod Ostrowią w sklepie sfd

Bialko
się sprawdza i jest naprawde wysokowartosciowe. Myslalem na początku ze tylko taka dobra reklame wokół siebie zrobili, ale spróbowałem i uwazam ze jest naprawde warta wydania kasy. Oprocz masy moc bardzo fajnie podskoczyla w gore. Jem do tego ok. 3400 kalorii dziennie i chodze na silowienke 3 razy w tygodniu i jest wypas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
autosugestia to podstawa sukcesu suplementacji, w takiej sytuacji nie można człowieka wyprowadzać z błędu, najważniejsze że działa i jest zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
Chodzę na siłowninie od 6 miesięcy na klatke biore 45kg, mam umięśniony brzuch i 14lat. w życiu jeszcze tak się na poważnie nie biłem. Poradzicie coś? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 308 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20596
wrzucę tekst nie z sfd ale z siłki (siłownia nastawiona pod trójbój)
Ostatnio prezes siłowni opowiada o typie(18lat,z 2m wzrostu no i z 70 kg wagi), no i on chciał byc silniejszy, a więc prezes powiedział mu żeby robił po rozgrzewce 3 serie po 6 powtórzeń tym samym ciężarem i dokladał co trening kg a potem zszedł na 4ki i po jakimś czasie na 2ki.
Podchodzi typ tydzień później do prezesa i mówi: "nie daje rady zrobic 6tek", no to prezes mówi żeby zmniejszył ciężar, a typ na to:"no ale się nie da bo sama sztanga została" ^^
Jak teraz to rozkminie, to biedny typ bo nie może się rozgrzac tylko od razu na serie robocze wchodzi.^^

"Ludzka siła wyrasta ze słabości"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekawice

Następny temat

pytanie odnosnie armwrestlingu

WHEY premium