SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na sfd vol.2.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 163027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2466
fajne!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2217
haha przewalony gościu :D trza było mu napisać że z tak tłustym mlekiem nie próbował bo mu się znowu oponka pojawi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z cyklu "jestem taki i taki i czy sie nadaje na to i na to" czyli durne pytanie - śmieszna odpowiedź.

no więc pierwszy post autora:
"Dziwnie napisałem ten temat wiem
Więc tak mam 15 lat 45kg 170cm (yyy...silny to ja nie jestem) chciałbym zapisać się na jakąś sztukę walki...Tylko mam pytanie czy ktoś o takich wymiarach jak ja się nadaje ??
Czy wgl dostałbym jakiś sparing ?? "


i odpowiedź:

"zapisz sie na obiady w szkole" <-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1234
Dwóch moich znajomych wpadło na genialny pomysł aby namówić ich trzeciego kumpla na chodzenie na siłownie i wmówili mu żeby sobie kupił gainer 737 ze po nim będzie miał duże przyrosty tylko żeby nie opuszczał treningów, no i ten ich kumpel się zgodził :D
kazali mu dać kasę na gainer że mu zamówią na allegro jak gainer przyszedł przesypali go do słoika a jemu do gainera wsypali mąke a co lepsze jedli tego gainera na pół :D
a tamten koleś wpierdzialał mąke powiedzieli mu jak brać itp po cyklu pytają się i co mierzyłeś łapę i klatę? a gość tak mieżyłem coś mi tam chyba urosło ale nie dużo muszę jeszcze trochę poćwiczyć! :DDD

a teraz jaki plan mu napisali
poniedziałek
klata plasko 4x5
za godzine
klata plasko 4x5
triceps 4x5
biceps 4x5
wtorek środa czwartek piątek to samo ja nie kożystam z tej siłowni i dowiedziałem się po fakcie :D
ps ten kolo ma 19lat :DD

Pomogłem? daj SOGa ;*

Zajmuje się pomaganiem ludziom w problemach zdrowotnych
masz pytanie odnośni Twojego zdrowia? pytaj!
Postaram się pomóc i odpowiednio Cie pokierować co masz zrobić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1234
raKhu1 Sog! ;D

Pomogłem? daj SOGa ;*

Zajmuje się pomaganiem ludziom w problemach zdrowotnych
masz pytanie odnośni Twojego zdrowia? pytaj!
Postaram się pomóc i odpowiednio Cie pokierować co masz zrobić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2217
to u mnie na siłce kolega robi martwy ciąg pierwsza seria i nagle to : ała ku**a :D
pytamy co sie stało i powiedział że skurcz go chycił w udzie :D a rozgrzałeś nogi ?
Po ch*j jak ja plecy robie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1234
rzeszman
:DDDDD

Pomogłem? daj SOGa ;*

Zajmuje się pomaganiem ludziom w problemach zdrowotnych
masz pytanie odnośni Twojego zdrowia? pytaj!
Postaram się pomóc i odpowiednio Cie pokierować co masz zrobić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2466
surpsa - Ci Twoji znajomi to niezłe ..ały. Uważam, że to jest jedyny możliwy komentarz do tej sytuacji....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1234
bartekzzzz wiem o tym ale co zrobic

Pomogłem? daj SOGa ;*

Zajmuje się pomaganiem ludziom w problemach zdrowotnych
masz pytanie odnośni Twojego zdrowia? pytaj!
Postaram się pomóc i odpowiednio Cie pokierować co masz zrobić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2466
Ustal chłopaka i powiedz mu wszystko, powiedz mu co wiesz na temat tego sportu zeby chociarz zaczął nadrabiac zaległości. A z nimi poprostu niegadaj, ja bym niechciał miec takich kolegow. Juz dawno zaczalem selekcjonowac znajomych i Tobie tez to radze...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekawice

Następny temat

pytanie odnosnie armwrestlingu

WHEY premium