SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na sfd vol.2.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 162948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
Witam forumowicze

Mam taka sprawe, mianowicie po treningu jak zrobie np. biceps albo triceps jest on fajnie nabity, ale na drugi dzien wszsytko wraca do normy :( obwod spada i nie jest juz taki twardy.

Co moze byc tego powodem?

Z gory dzieki za info

haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o kvrwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
kvrwa chudy uprzedziłeś mnie

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Chudy ale wklejaj cytaty bo tematy są usuwane zaraz :/
Z linku powyżej:
chłopaczek suchar, 32 w bicu:
Ćwiczę na ławeczce mam 20kg obciążeń + gryf. Najpierw ćwiczyłem na prostej ale zauważyłem ze mięśnie piersiowe bardzo zaczęły mi rosnąc i teraz bardzo tego żałuje bo są o wiele za duże ;/ Może wiecie co z tym zrobić? I jeszcze jakie ćwiczenia z ławeczką zacząć robić aby zauważyć rezultat w bicepsie? I jeszcze mówi, ze na fotce słabo widać mieśnie

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
Najpierw ćwiczyłem na prostej ale zauważyłem ze mięśnie piersiowe bardzo zaczęły mi rosnąc i teraz bardzo tego żałuje bo są o wiele za duże ;/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
https://www.sfd.pl/Siłowy+_spalanie-t573005.html#post5 

hahahahahahahah na moje pytanie gdzie są ćwiczenia na nogi autor odpowiedział:
"Nóg nie ćwiczę bo nie mogę na siebie spodni kupić"

było już że mówili że grają w piłkę, siatkówkę, mają ciężkie plecaki i chodzą na nogach do szkoły, ale że nie można na siebie spodni kupić?? coraz głupsze te wymówki

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
stoker ej no ja mam problemy:D
bez ćwiczeń miałem około 58cm w udzie, jak poćwiczyłem to 61-62...
i muszę spodnie kupować które w pasie mają 90cm teraz:/

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
https://www.sfd.pl/6_Godzin_na_stoku._Co_jeść_-t572348.html

"No wiem, ale co jeść, żeby nie spalać mięśni?
nutella jest dobra?"

Sezon przygotowań przedwakacyjnych się powoli zaczyna, będzie coraz więcej ciekawych tematów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4187
"co jest najlepsze na szybkie przybranie masy (tak od 5-10 kg) od teraz do wakacji???"
tekst kolegi pudzianZB
https://www.sfd.pl/Betonowe_obciążenie._MEGA_ART!!!-t346686-s20.html# 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekawice

Następny temat

pytanie odnosnie armwrestlingu

WHEY premium