SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na sfd vol.2.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 163004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
dobry typ

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1408
Obecnie mieszkam w Niemczech. i w sieci sklepow "Rossmann mozna zakupic takze jakies tam bialka i tym podobne rzeczy (jakosc pewnie cudowna nie jest)
przychodzi do szkoly kolega (50kg, 30 wyciska na klate) i pokazuje ze kupil sobie kilogramowa puche tego bialka
po czym mowi:
No, po tym to mnie ladnie rozwali.. Sprzedawca mowil ze w ciagu miesiaca bede bral 40kg wiecej na klate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
Panowie kopiujcie i wklejajcie co zabawniejsze, bo nasi modowie nie śpią (na szczęście ) i tematy lecą

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
"Robiąc porządki w szafie, znalazłem pewien magazyn o kulturystyce,treningach, odżywianiu itd. Jest w niej napisane, że dobrze jest wypić po treningu, (i teraz uwaga xd): łyżkę mydła, rozpuszczoną z ciepłym mlekiem. Potem jest napisane że można dodać kakao, aby zabić smak.
Wiadomo, że mydła to tłuszcze, a więc są nie zbędne po ciężkim treningu. Na początku nie wierzyłem w taką mieszankę, ale spróbowałem i z kakao jest nawet do przyjęcia. Osobiście dodałem jeszcze cukry trochę. Czy słyszeliście już kiedykolwiek o czymś takim, jeśli tak to co o tym myślicie?"

Myślę że jak by zakąsić pumeksem którym babcia pięty tarła to masa by poszła od razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
"cykl na nitrobolonie a to dobre ja stosuje ten produkt od 4 lat odkąd ukazał sie na rynku:) przed treningiem biore go tylko 20 gram 4 miarki pompa jest polecam ale nie ogarniam jak można robic cykl na NB II cykl to można zrobic na czyms innym pozdro"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
"ile Ty na klate bierzesz że taki mondry jesteś ? "

to miała być riposta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
^

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekawice

Następny temat

pytanie odnosnie armwrestlingu

WHEY premium