SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na sfd vol.2.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 163041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
A mam pytanie odnośnie tej odżywki, o ile kilogramów moge zwiększyć swoją masę mięśniową w ciągu miesiąca przez branie Gain Bolica??
Chodzi mi oto np 2-3 razy w tygodniu trening oraz staranie sie utrzymanie diety??
I czy po przestaniu brania Gain Bolica mięśnie nie będa ze tak brzydko powiem sflaczane( czyli jeszcze gorzej ze będą takie zwisające)??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
w razie czego jak byscie zrezygnowali z firmy to mozecie dac nastepna paczke jarzynowi jak bedzie jechal mi w*******ic to przy okazji podrzuci pewnie paczke

https://www.sfd.pl/Firma_kurierska_GLS-t559149-s1.html 

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Adrian1310 -


Znalazłem jeszcze jednego smaczka w "przegląd prasy branżowej"

"SDW i KIF bije na głowe muskulara"

Kolejeny, tym razem z "urody"

"Skąd ten smród się wydobywa? Z krocza? Z pod pach? Jeśli zależy Ci na higienie to myj się częściej. Pach nie musisz golić np. tylko dobry antyperspirant - włosy na pachach jak i łonowe roznoszą feromony co podnieca seksualnie bardziej partnera."

Nie gólmy łoniaków





Zmieniony przez - Zuberson w dniu 2010-01-09 11:58:54

Zmieniony przez - Zuberson w dniu 2010-01-09 22:21:56

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Ahh, dawno mnie tu nie było. A widzę, że trochę smaczków przybyło!

Ps.swoją droga w tym dziale zdrowie to tam pełno takich"speców".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36
Gościu się zastanawia jak w więźniowie budują masę mięśniową:

"słyszałem coś ze sie spuszcza koleś a drugi to wbija w żyłe czy jakoś tak i dlatego zwieksza mu sie testosteron ale nie wiem ile w tym prawdy "

HARDCORE,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
Pytanie o diete:
-"No kurcze jem ze 20 razy na dzien"
-"No to rozpisz co jesz"
-"Na sniadanie chleb i kiełbaska do tego jakieś dwie kiełbasy pozniej ryżu 200 gram .
Na obiad wiadomo zupa jakies zmiemniaki mięso ...
popołudniu jakąś bułke przegryze ,i wieczorem jakieś 100 gram makaronu"

https://www.sfd.pl/Testosterone_propionate-t189627-s11.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2132 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27518
https://www.sfd.pl/jaki_to_typ_budowy-t560212-s2.html#post7

O nie ! to Chyba Shawn Ray we wlasnej osobie, szafa trzy drzwi jak jasnym choojem strzelil ! Dziwne ,ze sie na jednej stronie zmiescil koles... A na poważnie ile ty i kolega macie lat ? jak po 15 to wez sobie strzykawke w łeb wbij lepiej. Ja probowalem silowni ale dawno i jestem na spadkach w pewnym momencie bedzie mozolnie szlo ( no chyba ,ze masz kase na odrzywki/ koks) to tez przestaniesz. Nie chcialo mi sie tego podtrzymywac. Wezcie sie ogólnorozwojowki pokci co złapcie, zapisz sie na basen,biegaj nie wiem.Zapisz na boks,zapasy albo jakies inne SW. Kolego z mojego wieku zaczal tez w wieku 15 lat igły i czesto robi wycieczki do szpitala na badania wątróbki... a i pikawa tez szwankuje... Zanim mi napiszecie ,ze to skrajne przypadki sa chce zaznaczyc ,ze nie wroze tak koledze ale moze sie zdarzyc podobnie..Jesli planujesz/ kolega planuje dalej wbijac w tym wieku to życzę zdrowia przede wszystkim

człowieku gdzie ty tam dzwi widziż te czarne to są ucenzurowane postaćie pszećiez wszystkich nie bede pokazywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26676
https://www.sfd.pl/Paszka_dla_swinek-t560411.html

czesc, wiem wiem wyrosnie mi ogonek itd... ale niemowie ze bd to bral chce tylko jak narazie zebrac pare info na ten temat. Chcialem zapytac o ta popularna wielce pasze dla swinek, podobno fajnie daje ale jak tam ze zdrowiem podobno ku**wsko szkodzi na watrobe. Tych co testowali lub ich znajomi prosze o odp. I niedocinajcie mi ja poprostu chce sie dowiedziec czy to serio takie dobre.
ps. niezalezy mi na super jakosci masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2132 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27518
https://www.sfd.pl/The_sims_2__dodatki-t560471.html

mam pytanie czy zna ktos jakas stronke skad moglbym sciagnac dla siostry jakies dodatki typu fryzury,ciuchy,jakies elementy do domku..i jeszcze jedno slyszalem ze w sims 2 da sie zgonic cezure udalo mi sie to ale simy nadal sa plaskie a wiem ze da sie zeby bylo widac im cyc.szki , cipe.czki itd taki psikus dla siostry :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekawice

Następny temat

pytanie odnosnie armwrestlingu

WHEY premium