SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na sfd vol.2.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 163044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
Stan przedzawalowy, wpier.dalaj jeszcze wiecej stymulantow na przyszlosc, nie rozsiejesz wadliwego genotypu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Wybaczcie że nie z tego forum tylko innego, ale nie mogę się powstrzymać :D

Dziewczyna się pyta ile schudnie przez 2 tygodnie jedząc (uwaga!!!) 200 kcal dziennie (nie, nie brakuje jednego zera). Większość usiłuje jej wybić taką dietę, ostrzega o jojo i spalonych mięśniach i się odezwała osoba podpisująca się nickiem "Personal.Instructor." :

"Neyt gowno sie znasz a krytykujesz na potege.odsylam do ksiazek o kulturystyce bo narazie synku to mozesz pomagac infobotowi." (wypowiedź skierowana do osoby odradzającej takie odchudzanie i ostrzegającej o skutkach)
I do autorki:
"Drogia kolezanko przez 2 tygodnie jedzac 200 kcal schudniesz w przedziale 6-9kg

Tylko trzeba madrze wykorzystac te 200kcal na substancje wartosciowe.

Mysle ze HMB( przeciw paleniu sie miesni) plus warzywka
Oczywiscie Woda(wyrzekami sie napojow slodzonych)"

Boże chroń nas przed takimi fachowcami :D

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
Czy takim treningiem moge zostac ,,ulicznym fighterem ''

Zmieniony przez - kondek w dniu 2010-10-03 12:45:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2310
W mojej klasie chłopcy jedli bułki z bananami :/:/:/ i jakies odzywki :)

a pytanie było co najlepsze na masę mięśniowa

może lepiej bułki z cukrem ?

Wysiłek czyni cuda...!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
ignatus z ta kiełbasą mnie rozniósł
potrzebowałem tego w pon.

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 582 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
mega kosa!!!!!

https://www.sfd.pl/cwiczenia-t656631.html

Witam mam pytanie oo cwiczenia na klatke piersiowa a mianowicie kiedys czytalem ze ilosc serii na klatke powinna sie miescic w przedziale 12-16 serii a ja robie ich 20 czyaby nie za duzo robie tak juz od dosc dluga prosze od odp dzieki !!!

a kto powidzial ze nie cwicze ja ciwcze wszyskite miesnie i naprawde ciezko moze sie zalozyc ze ciezej od ciebie jestem pewien a nie rekreacyjnie jak bym cwiczyl rektrearyjnie to bym wogole nie cwiczyl

zaadzam sie to sa lata dlugie lata ciezkiej pracy po jak to mowa efekt jest wtedy kiedy boli !!

technike mam dobra wiesz ile ja sie na oglaalem filmow jak cwicza kulturysci heheh kazdy ruch przesledzialem nie jeden raz a czasem nawet parenascie razy kojarzysz goscia Ronnie Coleman nie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2466
Najlepszy temat na poranną poprawę humoru...
By the way: Znam gościa i to autentyczny przypadek, nie z forum, którego sylwetka wygląda całkiem nieźle, ma dość niski poziom tłuszczu i nie jeden 40 to paro latek chciałby ogólnie tak wygladać, ćwiczy od wielu lat (a nie od miesiąca czy roku jak większość "błyszczących" na forum) ba ma nawet jakieś nagrody z dawnych lat oczywiście z zawodów kulturystycznych.Facet, któregoś razu rzuca tekst "musze se kupić jakas odzyweczke bialeczko albo gainerka":) dalej "bo wiesz bialeczko to jest na mase a zeby zrobic zeźbe to trzeba gainerka..." innym razem widze go jak wpi...ala mielonke z puszki i przegryza taka zwykla bułą poczym mowi do mnie "na mase" sugerujac spojrzeniem na mielonke i na bulke....) ...kulturysta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 582 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bartekzzzz ehehe dobry gosć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 373 Napisanych postów 732 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16921
Niestety. Od miesiąca spożywam 2 - 3 razy dziennie tą odżywkę z wodą i po miesiącu nie odnotowałem żadnych przyrostów a trenuje 2 x w tygodniu wszystkie partie mięsniowe na jednym treningu. Efekt jest taki , jak się patrze w lustro że wizualnie mięśnia troche urosły a tłuszcz zniknął, nawet na oponkach tłuszcz zniknął. Schudłem 3 kg. na szczęście nie odnotowałem mierząc się w łapach, barach, klacie, udach żadnych spadków, ile było cm. miesiąc temu - tyle nadal jest.

Stąd moje pytanie, czy olać picie WTC protein plus z wodą i przeżucić się na mleko 3,2 %, bo serio ten spadek wagi i braki przyrostów mnie wkurzają. Już nawet jak nie brałem żadnej odżywki to szybciej rosłem i co miesiac miałem w łapie o 1 cm więcej, w klacie o 3 cm więcej itp.

https://www.sfd.pl/WTC_protein_plus_z_WODĄ__ODCHUDZA_!!!-t658170.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekawice

Następny temat

pytanie odnosnie armwrestlingu

WHEY premium