SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na sfd vol.2.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 163014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
siemka oficjalnie jestem zarejestrowany pod innym nickem na forum i adminem jednego z działów więc założyłem nowe konto żeby zapytać się was co myślicie o pewnej kwestii.New konto żeby nie było potem głupich tekstów pod adresem mojej osoby.
Mam pytanko odnośnie picia oleju :)
Wiem że pytanie jest masakrytyczne ale ciekawi mnie czy jest w tym jakas prawda?
Otóż mój kumpel mówił że popija sobie zwykły olej roślinny z biedronki.
Myślałem że on żartuje i początkowo śmiałem się z niego ale niedawno zobaczyłem że on to robi naprawdę.Po treningu wypił tak 1/4 butelki.On jest całkowicie normalny tylko że pochodzi z biednej rodziny.A z tym olejem to powiedział że znalazł sposób na zwiększenie masy tłuszczowej bardzo tanim kosztem i z bardzo minimalnymi skutkami na zdrowiu.Powiedział że nie chce mieć czystego mięśnia tylko poprostu zbitą wielką łapę mięśniowo-tłuszczową.No i widzę że rośnie w oczach.Chłopak na tym swoim oleju przybrał już w miecha 4 kg i nie oblewa go fatem bo ćwiczy regularnie ze mną 5x w tyg.Brzuch mu nie rośnie bo go ćwiczy regularnie.Morda też mu nie spuchła.Byczek taki się robi.No kurde niewiarygodne ale prawdziwe.Na 100% jestem pewny że koksu nie bierze bo znam go od małego i nie jest z tych co biją sok.No i tak sobie myślę kurdę że my tu kupujemy odżywki za spore pieniądze i od h..a kasy wydajemy na zdrowe żarcie jak wystarczyła by buteleczka oleju roślinnego z biedronki za 4 zł i by na 4 dni po treningu zamiast gajnera na masę,szklaneczka oleju i po sprawie.Masa by szła jak ta lala.Panowie a tak poważnie to napiszcie co myślicie o piciu oleju bo ja już nie wiem co o tym myśleć ?chłopak u mnie na siłce na dzięki temu piciu oleju masę robi szybciuteńko.Wiem że zwiększa ryzyko zawału i innych chorób ale kur..mnie przegoni jak tak dalej będzie.
Ja Dla każdego centymetra na łapce jestem gotów nawet butelkę oj.bać.No bo po 10 butelczynach to by było 5,5 :).Obecnie mam 4,5 i idzie cały czas do przodu tylko na zdrowym jedzeniu i odżyweczkach.Łapki może mam i małe bo priorytetem są dla mnie barki i plecy.Tylko jak ma to mnie zabić to ja podziękuję.Kumpel niech robi co chce.Ma 22 lata to ja go nie będę uświadamiał.Kopnie w kalendarz to mu butekę oleju do trumny włożę :)
Zapraszam do przedstawiania swoich opinii podzielenia się zasłyszanymi informacjami odnośnie picia oleju roślinnego na wzmocnienie.I k...wa mi nie wstawiać tego tematu do najśmieszniejsze teksty na sfd oraz Najzabawniejsze_sytuacje_z_waszych_siłowni bo poubijam :)
Pzdr.


https://www.sfd.pl/Picie_Oleju___Masa___Co_sądzicie__-t588503.html

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
Adrian wyprzedziłeś mnie

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 193
Adrian można się już śmiać ????

....Dużyyyyy..............

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
nie tyle można co trzeba

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
pastek żyje sie tylko raz wiec co sobie bd żałował ;] wole zdechnąć jako kawał świni żeby Ci co mnie bd nieść w trumnie zapamiętali ten pogrzeb do konca zycia;D



https://www.sfd.pl/Proszę_o_ocenę__17_lat.-t454140-s28.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Po treningu jogurt naturalny z "wtartym" snickersem, dla polepszenia smaku i doładowania jakimiś prostymi węglowodanami

kwiatek z odchudzania.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-04-23 09:23:12

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Jakie miesnie odgrywaja znaczącą rolę w pozycjach: misjonarska, na jezdzca, od tylu ? chcialbym tak wycwiczyc miesnie by móc pykać demonicznie szybko i długo jak karabin... wiecie o co chodzi... jakie miesnie cwiczyc?

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
https://www.sfd.pl/Mono_kupa_z_rana-t589557.html

Biorę od 2 tyg Mono Vital Maxa i niestety, gdy rano biorę kretę to zawsze mam posiedzenie na kibelku. Nie jest to jakas rozwolenienie, normalna kupa. Wszystko ok?

i odp:
Jakbyś się zerżnął w gacie to moglibyśmy się zastanawiać. Tak to wszystko ok.
miazga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
skl15 skąd go wziąłeś?

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
Eoghan kosmos nic dodać nic ująć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekawice

Następny temat

pytanie odnosnie armwrestlingu

WHEY premium