SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na sfd vol.2.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 162965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50548
frustracja pewnego byłego 17-letniego użytkownika SFD,niejaki pzdrelkk

10788053
18:54:52
UWAGA: W trosce o bezpieczeństwo, w wiadomości od Nieznajomych podejrzane treści zastąpiono ciągiem "[xxxxx]". Jeśli chcesz otrzymywać od Nieznajomego kompletne wiadomości - dodaj go do swoich kontaktów.

Treść wiadomości:
c***u, napisales na sfd:Jak widzę takie komentarze to mnie krew zalewa.Z takim stażem i wymiarami to możesz co najwyżej kolegom z gimnazjum pomagać.Zrozumiałbym,gdyby taki komentarz padł od osoby,która ma [xxxxx]świadczenie i reprezentuję wiedzę popartą swoją nie przeciętna sylwetką.Sam _PoweR_na pewno wie co jest dobre,a co nie.Uważam,że komentarze od takich osób są nie potrzebne i nie wnoszą nic do tematu. lizesz typowi dupe jeszcze masz czelnosc pisac o moich wymiarach i wynikach, zobaczylem twoje profilowe to powiem ci ze gimbusy lepsza sylwetke maja bez treningu, k***a jestes zerem, ja niby ekto a w pol roku wj**alem 38 cm na lapie 110 w klacie, przy czym 75 w pasie zj**ie, lawe robilem 120 siady 165 i ciagi 210i nie mow mi ze z takim stazem i wymiarami bo mnie ten wierzbicki niczym nie jara, jest minusem, i zeby nie ciag to nie bylby nawet w polowie osob w ts, peace zerowcu i cwicz dalej bo wygladasz jak oferma
18:56:13
przy czym ty k***a chlopczyku starasz sie jak mozesz na tej j**anej silowni dieta suple itd, ja chodzilem sobie pomachac i k***a nie trzymalem sie jakichs zj**anych treningow co rozpisuja na tym forum, bo wiekszosc to sciema

temat źródłowy:https://www.sfd.pl/_power__20_lat_83kg_;P-t697658-s43.html?pow=tak&userid=220729#post10

Jak widać rośnie nam nowy Mistrz Polski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
latwoo wez podaj temat zrodlowy tej diety cod prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53544
paptyd
k***a mac jak wykonac te p******one przysiady proboje juz 3 dzien i ni h**a k***a przed chwila wyj**alem sie do tylu zreszta jak za kazdym razem k***a ni h**a sie nie da z calej stopy bo k***a lecisz do tylu albo poprostu wypychasz k***a kolana a dupa k***a w do tylu leci a nie w dol k***ica mnie chwyta


https://www.sfd.pl/wkuriwnie-t830935.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 715 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12257
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 705
Rano przeglądając ofertę sklepu natknąłem się na komentarz suplementu, jak zwykle był to Jak że magiczny Gainer http://storage.sfd.pl/Content/buziaki/12.gif

"nagły wzrost masy i powrót do formy już po drugiej porcji !! Działa ,taki rezultat odnotował się u mnie :)"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 365 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4773
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Niestety nie dane nam jest już tego ujrzeć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
kolo chciał adresy burdeli w Holandi

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 365 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4773
No dokładniee :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
https://www.sfd.pl/-t845615.html

Sezon powoli nadchodzi

Testu pojedynczego nie dam, bo wyrwany z kontekstu nie będzie już tak ciekawy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekawice

Następny temat

pytanie odnosnie armwrestlingu

WHEY premium