SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na sfd vol.2.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 162984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
https://www.sfd.pl/Siła_mięsni-t551859-s2.html  - A tutaj przyklad mlodego kulturysty, ktory ma mase czasu na trening i ciezko mu wytlumaczyc, ze trening 6 godzinny to za duzo.
1

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Kolejny dzisiejszy co mnie rozbawil troszke...

"ze sprzetu mam laweczke gryf ten co sie wyciska na klate mam tez gryf (nie wiem jak sie on nazywa) bierze sie go do cwiczen na bicka takie specjalne uchwyty"

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
masz w obu po sogu za te malinki

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Takich malinek to jest kilka codziennie, ale nie chce mi sie wrzucac wszystkiego... czasami cos wam dam zeby sie weselej na swieta zrobilo.

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
cały tamten temat jest perfekcyjny... ejdna odp
"Proponowałbym przeznaczyć te 6 godzin dziennie na przejście gry Dragon Age: Origins.

Ewentualnie trening umiejętności bojowych, takich jak tworzenie taktyk ofensywnych, defensywnych, przewidywanie ruchów przeciwnika (to prawie jak widzenie przyszłości lub sharingan) oraz możliwość poprawnej oceny sytuacji na polu bitwy i zdolność do bolesnego poświęcenia w celu późniejszego odniesienia sukcesu i w końcu wygranej. Doskonale rozwiniesz te umiejętności grając w szachy. Akurat Chessmaster jest w Kolekcji Klasyki, więc nie jest zbyt drogi. Robiłbyś dziennie tak trzy dwugodzinne serie w szachy, z małymi przerwami i po takim szachowym cyklu 120 dniowym już wymiatasz!"

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
oO widze konkret ;)
Czułem się fajny aż zobaczyłem twoje fotki, musiales to robic? ;d
Jestem rok starszy ale dopiero zaczynam swoją przygodę (4 miesiące).

Kozackie masz osiągnięcia ;d
Troche masy i naprawde będzie zaje.biście
Przychamuj troche żebym mógł cię doścignąc! heh pozdro


https://www.sfd.pl/MatFil,Nie_Ma_S****a_%_,Foty_Str:_1,9,19,22,24,25-t519749-s27.html

haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2859




To wszystko było ustawione przez lewandowskiego i kawulskiego gdyby pozwolili rozwinąć skrzydłą el tostestorenowi to by głowa pudzianowskiego wylądowała w 5 rzędzie i tak pozostanie wielkim wojownikiem

Odpowiedź:

xxx nie pjerdol bo Twój idol sie poddał i tyle! A jedyne co potrafi robić to wargi prężyć jakby laske miał robić


Zmieniony przez - rissen w dniu 2009-12-12 15:44:12

...........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 484 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18754
Siemka, chcialem krotko opisac swoja historie na temat wzrostu i moich kompleksow.
Mam 16 i pol roku, 169cm wzrostu, stary-175(ma juz ponad 50 lat wiec mogl sie skurczyć) mamusia-164, siostra-170, brat-176.
Lykam euthyrox, moge miec lekka niedoczynnosc tarczycy.
1.Od 2 lat gdzies cale dnie przy kompie siedze - ma to jakies znaczenie?Ogolnie jestem za***iscie wysportowany(jestem jednym z najleprzych na wfie, ogolnie to nieprzecietne sprawnosci posiadam..), lecz nic w tym kierunku nie robilem, moze dlatego ze moj stary byl mistrzem polski w plywaniu jak byl maly.
2. Kiedys z siostra uprawialem sex, wiem ze to chore ale ja mialem wtedy 8 czy 9 lat, a ona 16, czy to ma jakies znaczenie?
3.Ogolnie tez sie poce strasznie... na stopach,rekach i tylku...
Prosze odpowiedzcie na moje pytania.. podrawiam


https://www.sfd.pl/Wzrost__Pomozcie_mi,_moja_historia-t551476.html

Nie problem ćwiczyć, problem chcieć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2132 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27518
Puknoł siostre rodzoną

Jakbyś walnął kuzynkę to przełknął bym to, ale rodzoną siostrę?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekawice

Następny temat

pytanie odnosnie armwrestlingu

WHEY premium