SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na sfd vol.2.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 163026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
jeszcze treści tych tematów by się przydały

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Treści z tego co pamiętam nie różnią się zbytnio od tytułów Ale chyba usunęli już.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
Hahahaha niezły koleś nie zdziwcie sie jak zaniedługo bd w dziale odżywianie seria tematów: co jeść rano?? co jesć po południu?? co jeść wieczorem?? itd Hahahaha

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Albo będzie pytał jakie odżywki na biceps

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
..."mam cel taki aby przytyć , trzymać diete a puźniej białko na mase. Chcę przytyć tak z 10kg i wyrzeźbić się temu że mam odstające żebra i chcę na mase
...Chce z miesiąc jeszcze tak pochodzić albo ze dwa miesiące na sucho z dietą puźniej kupić białko i brać białko i siłka do tego głównie chcę sie skupić na klatce-plecach i rękach.Czy jak będę brał białko to jak się to mówi czy się przybije ? będe szerszy itd ? Czy trzeba też kreatyne brać ? podobno wyżera wątrobe i wgl. i po tym jak słyszałem jak ktoś ćwiczy i bieże kreatyne i tam wyrzeźbi sie itd. a puźniej zrobi przerwe to wszystko spada tzn brzucha sie ma itd i czy to prawda..."
https://www.sfd.pl/Pierwszy_raz_na_siłce_,_jaki_plan_treningowy_-t570070.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
Hahaha brzucha niema - Mocne :)
"przytyć , trzymać diete a puźniej białko na mase" Hahaha

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 146
Niepamietam ale to bylo jakos tak:
"Siema zaczynam chodzić na siłownie zalezy mi pzedewszystkim na łydkach udach bicepsach tricepsach plecach barkach motylach kapturach przedramionach i miesniach SZEŚCIENNYCH BARKU" xDDD

"Nigdy nie biegnij, jeśli możesz iść, nigdy nie, choć jeśli możesz stać, nigdy nie stój, jeśli możesz siedzieć, nigdy nie siedź, jeśli możesz leżeć, a jeśli już się położysz staraj się usnąć"
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
O lol... Co to za koleś? xD Wypisał chyba wszystko oprócz brzucha i klaty Chyba, że te sześciany to miała być klata

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38




NIEZAPOMNIANA OSIEMNASTA BYŁA U MEZA CZYLI donJAZYRone

zzzxxxxzzzz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekawice

Następny temat

pytanie odnosnie armwrestlingu

WHEY premium