SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co jesc na noc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 185
dzieki szyna ten pomysl z twarozkiem jest calkiem niezly sprobuje napewno

Sopel
2

Sopel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem Wam co ja jem na noc jak robię masę (robię cały czas)
-musli z ciepłym mlekiem
-ryż na mleku
-tuńczyk z przystawkami )
-pierśi z kurczka +sok pomidorowy
-stek z serem żółtym (dla twardzeili)
- 3 jajka na miękko z jakimś mięskiem
-do tego wszystkiego najlepiej jeszcze walnąć jakis soczek owocowy przed spaniem-(dobry jest marchew z czymś)

P.S Kiedys był taki artykuł w Muscle-że gościu je nawet o 2.00 w nocy-matka go budzi, oprócz tego jakies dwie kolacje....oczywiście po treningu. Pisał gościu ze masa mu szła b.szybko.
Sprawdziłem to i działało!
Ale nie polecam -obciąża flaki na noc strasznie, ale masa jest. Tak w miesiac zrobiłem z 4 kg-oczywiście z odżywkami przed i po treningu no i trenując 4 razy w tygodniu.

Szczała !
Yo!

XXL
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
serek wiejski i tuyńczyk to podstawa. serek - 24 gramy białka, cena 1,60 a tuńczyk 40 gramów białka w puszce, cena 1,75. ceny z HITa na Kabatach.
pozdrawiam

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Serek wiejski jest spoko.Ale nie na noc.Ma tłuszcz i laktozę.Lepszy jest twaróg chudy.Mniej tłuszczu i laktozy.Prawie 50gr białka za 1,86zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Kefir, a mierzyles poziom tluszczu? Co z tego ze 4kg złapałeś masy, jak nie wiesz ile z tego jest mięcha a ile tluszczu. Bo przy tych potrawach, które wymieniłeś to nie sądzę, aby to było samo mięcho.
Do autora: na noc nie je się musli !!!. To jest posiłek poranny, który ma ci dac energię od rana, bo musli to ww złożone

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Kefir: w gazetach najcześciej podają przepisy i plany zawodowców, które nijak się mają do naszego codziennego życia, ani do naszej masy, ani do naszej siły

Pozdrowienia
Xena
1

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wierzę Ci Xena -Ty wiesz bardziej o co chodzi.
Moim celem było chycenie masy-zrealizowałem ten cel.
Teraz mam cel drugi- z tej masy trzeba wyjąć samo mięsko.... z tym jest gorzej )
Dzięki za rady !
Pozdrawiam !

Yo!

XXL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co do mleka z musli na noc to chyba nic nie poradzę. Lubię pić mleko na noc(po tym szybko zasypiam), a z musli smakuje najlepiej.
Rano mleka nie pije bo mi jakoś nie wchodzi, potem chce mi sie zaraz pić. Może musli zamienie na płatki owsianki ?
Who knows.
Yo!

XXL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Jest naprawdę duży wybór zamienników: płatki owsiane zwykłe, górskie, kukurydziane, żytnie. Pomijam już wszelkie gotowane. Do tego można dodać suszone owoce, rodzynki, migdały, wszelkie orzechy (najlepiej bez soli), wiórki kokosowe, płatki kokosowe, pestki dyni czy słonecznika, suszone lub świeże banany. Można to jeść zalane mlekiem ciepłym lub zimnym bądź też zalane samą wodą. Naprawdę wariantów jest wiele, trzeba tylko je wyprobować.

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile trzeba biegać

Następny temat

jaka dieta jest najlepsza na mase?

WHEY premium