SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na sfd vol.2.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 163023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1234
"Witam, chciałbym dowiedzieć się czy z moim wrostem jest wszystko wporządku :)

Mam 15,5 lat i 163 cm wzrostu

Czy to jest ok?"

ODP jesteś kurevsko niski, masz słabe geny i zaluje ,ze homo sapiens jest tak rozwiniety kulturowo. gdyby dzis rzadzila nami natura to twoje beznadziejne dna juz nigdy by nie ujrzalo swiatla dziennego.
https://www.sfd.pl/Czy_jest_OK_-t682464-s2.html
moze malo smieszne ale zabila mnie tak odpowiedz xD

Pomogłem? daj SOGa ;*

Zajmuje się pomaganiem ludziom w problemach zdrowotnych
masz pytanie odnośni Twojego zdrowia? pytaj!
Postaram się pomóc i odpowiednio Cie pokierować co masz zrobić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1234
"Prosze o usuniecie mojego konta lub o zalozenie bana,poniewaz nie stosowałem sie do regulaminu i wypisywałem głupoty w postachi wogule pokrecony ze mnie typ dziekuje."

https://www.sfd.pl/Prosba_o_bana_lub_usuniecie_konta-t671573.html

Pomogłem? daj SOGa ;*

Zajmuje się pomaganiem ludziom w problemach zdrowotnych
masz pytanie odnośni Twojego zdrowia? pytaj!
Postaram się pomóc i odpowiednio Cie pokierować co masz zrobić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1234
a teraz moj temat i fajna odpowiedz

"zakupilem MEGA MUTANT MASS XXL 58OOg na allegro 1 szt
dzis przychodzi mi kurier w duzym pudle ja mowie co to? otwieram a tu zgadnijcie co?
12opakowan tego normalnie szok zaplacilem za towar 170zl
a dostalem o wartosci ponad 1900zl :D

ps temat mozecie usunac jesli chcecie
ale wpiszcie pare opini na ten temat chcial bym posluchac "


ODP - a bym na Twoim miejscu to odesłał, przecież to nie kulturalne kraść czyjeś produkty zakupione ciężko zapracowanymi pieniędzy, na budowie, produkcji, roznosząc lub rozdawając ulotki w słońcu przy temperaturze +41 oC . Przecież Bóg to wszystko widzi, to dla Ciebie próba, próba dla Twej duszy, co będzie gdy nadejdzie czas sakramentu pokuty? Jak się wyspowiadasz? Jak się wytłumaczysz? Musisz żyć w zgodzie z Bogiem i prawem. Odeślij chociaż opakowania do sprzedawcy.

edit. ahhahahahha jestem ciekawy miny tego drugiego kolesia, dostaje mała paczkę i myśli sobie: " Może są jakoś ściśnięte, albo cuś", odpakowuje a tu jedna paczka zamiast dwunastu . Może ten typ też siedzi u nas na forum?

https://www.sfd.pl/Przepraszam_za_ten_temat_ale_chce_sie_pochwalic-t685196-s4.html

Zmieniony przez - surpsa w dniu 2011-01-11 21:32:36

Pomogłem? daj SOGa ;*

Zajmuje się pomaganiem ludziom w problemach zdrowotnych
masz pytanie odnośni Twojego zdrowia? pytaj!
Postaram się pomóc i odpowiednio Cie pokierować co masz zrobić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 922





Zmieniony przez - HULK007 w dniu 2011-01-12 12:16:09

http://www.youtube.com/watch?v=RsvHCQxjMhg
Nie masz nic mądrego do powiedzenia ! TO Nie p****** głupot....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5668
hahhaa lacha tu jest w choooy.

Ziomek mi niedawno opowiadał ze jak tam kiedyś za małolata ćwiczył z jakimiś starszymi znawcami w piwnicy..

i pyta jednego tam z nich:
X- ty wogole brzuszków nie robisz?
Y- nie, bo jak sie wstaje z hantlami z laweczki to brzuch sie sam robi.


myslalem je yebne barana w sciane po tym tekscie.. hahahaa

Robię to co kocham, to nikomu nie szkodzi
Robię to no bo to lubię i wiem że wiesz o co mi chodzi
Robię to no bo chcę to robić a wiem że to mi wychodzi
Chcę i robię, cała reszta mnie nie obchodzi! ---->Siłownia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
"na 1 raz najlepsza deca tylko jak juz raz przykoksujesz to najczesciej chcesz jeszcze wiecej. Sproboj moze najpierw zmienic cos w swoim treningu i uluz sobie pozadna diete . Jak to nie pomoze to zacznij myslec o koksach (co do odzywek ktore nic nie daja moze po prostu zamiast gainera brales odzywki na spalanie tkanki tluszczowej pozdrowienia ) "

Wodzil nie rozumiem Twoich glupich pytan czlowieku...
autor powiem Ci tak ja kiedys bylem nalogowym sciskaczem mojego penisolka pyciorka robilem to 4 -5 razy dziennie od 6klasy podstawowej do konca sredniej od roku czasu robie w majty nie chce mi sie wyroslem jakos z tego
a co do sexu z laska jak robilem to ejszcze 4-5razy dziennie mialem pare dziewczyn z ktorymi uprawialem sex bylo ich 4 i wiesz co?
tylko z 1 mi bylo git kapalo mi dobrze bylo gites a przy innych nawet mi nie stawal
jaki moral?
tak jak krzykacz pisal psychika musisz nad nia pracowac :)
chlopak nie podnieca sie samym wkladaniem swojego wezyka w jaskinie swojej dziewczynki mnie podnieca tylko jak dziewczyna kreci tylkiem jak rusza biustem jak na mnie patrzy i jak krzyczy z samego skakania po moim paliku sie nie zmocze nawet robiac to 2godziny i tyle

Zmieniony przez - Ziperon w dniu 2011-01-13 14:37:17

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
https://www.sfd.pl/Moja_dieta_do_oceny-t686010.html

czasami zdjecia mowia wiecej niz tysiac postów...

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9713
@UP
Ludziom naprawdę się nudzi...

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
niptuck nie obrzydzaj ludziom jedzenia

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
heh, przepraszam

instruktor kulturystyki / trener personalny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekawice

Następny temat

pytanie odnosnie armwrestlingu

WHEY premium