Katarzyna Dmochewicz, czyli jedna z piękniejszych zawodniczek na scenie bikini fitness, zawsze doskonale przygotowana, której urody, wdzięku i figury mogłaby pozazdrościć niejedna nastolatka. Kasia zadebiutowała na scenie 14 maja 2016 roku i ma na swoim koncie ponad 20 startów. Może się pochwalić wieloma tytułami w kategorii weteranek oraz w swojej kategorii wzrostowej, konkurując z zawodniczkami o wiele młodszymi od niej. "Fitnessskaa" (Instagram) jest m.in. podwójną Mistrzynią Polski, srebrną medalistką Mistrzostw Świata oraz wielokrotnie stała na podium zawodów Diamond Cup. Sport to jej życiowa pasja, którą dzieli również z mężem, który również ma na swoim koncie debiutancki start w zawodach sylwetkowych.

ZOBACZ: Fit Family - Kasia i Damian

ZOBACZ: Bikini Fitness weteranek - Katarzyna Dmochewicz

Trzeba przyznać, że na scenie bikini jest prawdziwą damą. Poza sceną również. Poniżej prezentujemy różne stylizacje Mistrzyni Kasi- sportowe, na luzie i bardziej eleganckie. Mówią, że ładnemu we wszystkim ładnie i całkowicie się z tym zgadzamy. Która ze stylizacji Kasi najbardziej Wam się podoba?

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness albo chcecie udzielić nam wywiadu napiszcie do nas: [email protected]

Komentarze (2)
natalijka

fajnie, tylko czemu WSZYSTKIE zdjęcia sa krzywe? zrobione po skosie? :P

0
ProSatan

Taki styl Pani Katarzyny :)

0