SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na sfd vol.2.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 162954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23963
Pogratulować głupoty
sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 522 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5001
,, jestem ze wsi i bylem mlody glupi i nie wiedzielem co to seks ii nie wiedzialem jakie sa tego skutki,,

Chyba do tej pory nie wie!??!!?!?!?!?!?!?

Tomasz sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
imo prowokacja a do tego marna

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11837
mam pytanie dotyczące tego czy jak będę ćwiczył na siłce to czy mi to nie będzie przeszkadzało w graniu na gitarze chodzi mi o zdolności manualne mojej ręki czy się pogorszą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11837
Siemka Wszystkim

Mam 17 lat i wzrost 178 cm i ważę około 76 kg . chodzę już na siłownie od 3 miesięcy i chce se kupić odżywki tylko nie wiem jakie , w sumie wiem jakie ale nie wiem czy to dobry wybór bo jestem lekko zielony w sprawie odżywek . Chciałem sobie kupić mutant mass , kreatyne Olimpa w kapsułkach i HMB Treca ... i tak myśle nad hormonem wzrostu .. co o tym sądzicie ? dobry wybór czy zły czy co mi poradzicie ?

NIe wiem czy w dobrym temacie to pisze ale proszę o pomoc .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 364 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7977
"ja mam takiego że mi z majtek wystaje i muszę zakładać na niego skarpetkę :("
https://www.sfd.pl/15_cm_w_zwodzie_w_wieku_14_lat_to_duzo_-t638292-s2.html 

Pomogłem-daj SOG'a Odbijam Sog'i/////////////////////
Szukam drugiej połówki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
Ludzie, nauczcie się pisać jakieś pożyteczne, obiektywne, wnoszące coś do tematu odpowiedzi. Czytam o Łowickim WPC 80 i ciągle to samo: smak, piana, rozpuszczalność. A mało kto pisze o efektach lub o braku efektów. Przez takich jak wy, którzy zaśmiecają swoimi opiniami forum trudno coś znaleźć. Rozumiem, że każdy chce dodać coś od siebie.. ALe bez przesady...

https://www.sfd.pl/Białko_serwatkowe_WPC_80_Łowickie-t492315-s46.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
1.Penisa sie mierzy od dołu czy od góry?
2.i czemu mam penisa tak na dól jak banan a nie do góry wygięty

https://www.sfd.pl/Wymiary_penisa_-t768669.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hebra
...
Napisał(a)
Usunięty przez Makaveli01 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12460
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekawice

Następny temat

pytanie odnosnie armwrestlingu

WHEY premium