SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na sfd vol.2.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 162958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
no coż ja Ci muszę rację przyznać...
a owszem, za alimenty można siedzieć... niedawno nawet miałem na zajęciach z procedury karnej chyba przykład gościa który za alimenty poszedł a jak wyszedł to trafił za pobicie ze skutkiem śmiertelnym na dłużej do "pierdla"...

a wiesz co mnie w tym bawi?
ze w USA więźniowie się modlą o to żeby mogli pracować...
bo nie dosyć że to daje im kontakt z ludzmi to jeszcze zwiększa szanse na wyjscie z wiezienia wcześniej...no i zawsze jakieś śmieszne grosze dostają za to
ale cóż... u nas jeszcze wiele brakuje...

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Dialog z kumplem w szkole:

- ty coś cwiczysz ?
- tak
- a co brałeś ?
- białko
- widac !

Co prawda nie z sfd ale roz***ał mnie

Zmieniony przez - Vegeta15 w dniu 2009-11-30 20:16:09

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2859
Z pijackiej rozmowy się dowiedziałem że Tomek Adamek bał się Andrju.. bo uciekał i chował się przed nim

...........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
gino się pojawia od za dużej ilości estrogenów w ciele które są w niektórych sterydach


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
https://www.sfd.pl/jedzenie_dla_świń-t546311-s6.html

z tematu jedzenie dla świń


"Dzisiaj zdegustowałem trochę paszy dla trzody, smakuje jak mleko w proszku z dodatkiem jakichś zbóż"

"
to ja niewiem co ty masz za pasze moja ma smak gorszy od gowna ale ja w******l** czego sie nie robi dla masy
"



a jak smakuje wasza pasza??

Zmieniony przez - Stoker w dniu 2009-12-01 17:11:30

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
jak makaron :/
mama mnie znowu oszukała pakując obiady!!

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2859
To wszystko na serio? Oni naprawdę jedzą paszę dla świn??

...........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam taki problem. Gdy zrobie ćwiczenia na bicepsa i przyjde do domu to wszystko jest ok. ale gdy sie obudze następnego dnia okazuje się że obwód bicepsa zmniejszył sie o 4/5 mm. Mam tak bardzo często praktycznie po kazdym treningu bicepsa;/ nie wiem co jest tego powodem. Raczej wykluczam przetrenowanie bo robiłem już rózne kombinacje co do treningów..(mniej seri, powtorzen) efek ten sam. Łączyłem Biceps+plecy, biceps + klata i nic nie pomogło. ; / zmniejszałem intensywność treningu i zwiększałem tez nic nie dalo ; / (z przerwami między seriami też robiłem rózne kombinacje). Bardzo bym prosił o jakieś rady czy coś . ;/ bo ja już nie mam pomysłów ; /Po każdym treningu jem ryż + róznego rodzaju białko (jajka,pierś,twarożek) zalezy na co ochota.

Dodam że ćwicze już 2 lata. Diete staram się trzymać. Nie jem konkretnie przypisanych posiłków, ale staram się mniejwiecej szacować i dostarczac dzienne zapotrzebowanie na w/w,białka itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
dawidowicz, rissen przestańcie spamować bo przez Was temat zrobił się nie przejrzysty. Z 2 czy 3 strony zaśmieciliście.

Nie ćficzem nuk!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekawice

Następny temat

pytanie odnosnie armwrestlingu

WHEY premium