SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na sfd vol.2.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 162986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
W warto przeczytać znalazłem

mega mięsień -

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
z topicu o wartosciach odzywczych grzybów:


Ja ostatnio jadłem grzybki po które wybraliśmy się z kumplami aż do Drzewicy.Zabawę mieliśmy przednią - 6 godzin nocnych jazd w lesie.Nikt nic nie kumał: wszystko falowało i zmieniało kształty a w głowie burdel.Ach, te wartości odrzywcze....

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
no z tych tekstów nie mogę, ciastka poleciały

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 465 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15295
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
kopiujcie teksty bo tematy są zamykane ! ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 577 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9697
Witam
Intryguje mnie pewna nader interesująca zagadka. Nie wiem czy ktoś na forum poruszał już ten poważny problem. Otóż pamiętacie te reklame jakiegoś soku, chyba fortuny? Tam gdzie biały cukier i słodzik chcą wbić na jakąś dzampre ale ich wywalają marchewy. Teraz oglądać możemy tylko wersję z cukrem. Tak więc co stało się ze słodzikiem? Proszę o konstruktywne wypowiedzi, bez żartów.

[https://www.sfd.pl/Chcemy_prawdy-t593627.html] 


łOkurva, mój temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2718
"Siłownia powinna być od 20lat !!! mój syn zaczął tam chodzić, potem kupił "Creatine Mega Caps"- firma OLIMP - steryd który jest legalnei sprzedawany. Tak tego nei zostawie ! powiedzcie mi jak można legalnie to sprzedawać ? pił po tym dużo wody i miał duże mięśnie- o dziwo za szybko ! jak można sprzedawać te prochy kilogramowe młodym ? niech starzy sobie to wąchają i się sterydują, a mój syn teraz pewnie się źle czuję :/ "



https://www.sfd.pl/mój_synalek_na_siłowni_skończyło_się_na_sterydach_i_w_szpitalu...-t624820.html

to mnie rozj...ło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Napiszę urywki z tematu:

- Domin-: Witam , mam problem ponieważ nie rośnie mi klata . Trenuje na prawdę ostro wszystkie partie i rośnie wszystko oprócz klaty . Czym to może być spowodowane ? [...]

- latwoo: Pokaż trening. Szybciej Ci ktoś pomoże

- Domin-: Trening
Wyciskanie płasko 8 serii 45kg,50,55,60 x2 (12,10,8,6)
Wyciskanie Skoks 8 serii 45,50,55,55 x2 (12,10,8,6)
Wyciskanie Hantli skoks 8 serii
Rozpiętki + przenoszenie x3

[...]

- Domin-: No wiem że 12-16 ale jak zrobie więcej to chyba na złe mi to nie wyjdzie ?

Pozdro ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekawice

Następny temat

pytanie odnosnie armwrestlingu

WHEY premium