SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na sfd vol.2.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 162955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Sezon sie rozkręca

https://www.sfd.pl/dieta_przy_braniu_białka-t747145.html
"Witam, chciałbym się dowiedzieć w skrócie jaka jest najlepsza diecta przy braniu białka i w jakich odstepach czasu brać to białko, informuje że moim celem jest rzeźba."

https://www.sfd.pl/hantle_a_metabolizm-t747063.html
"Witam mam pytanie czy gdu pompuje hantlami 10 kg az do czasu kiedy miesnie już nie daja rady wtedy przestaje pompowac skupiam się bardziej nie an liczbie powtórzen tylko koncentracji robie to cwiczenie powoli i dokładnie powoli opuszczam i podnosze czy robiac taki trening codziennie moge podniesc metabolizm i spalić wiecej kalori niestety na innne sporty nie mam czasu zbytnio:]prosze o odpowiedzi
"

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 5707 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 133147
https://www.sfd.pl/redukcja_a...penis-t749211.html

Hej, mam 29 lat. Jakies 3 lata temu zrobiłem miesieczną redukcje ale bardzo Hard Corową. Bieganie na czczo bez BCAA i duzy deficyt kaloryczny w trakcie dnia. I mialem wrazenie, ze...zmalał mi przez ten miesiac penis. Od tamtego czasu wydaje mi sie, ze tak zostalo. Rozmawalem z urologiem, ktora powiedziala, ze to raczej niemozliwe bo penis jest zbudowany z tkanki łącznej a nie z miesni. Jednak naprawde mam wrazenie, ze jest mniejszy. Czy myslicie, ze to mozliwe? Moze wkreciłem sobie schize.

odpowiedzi:

- nieuzywany maleje
- wyrzeźbiłeś go
- teraz w ankiecie podajemy rowneiz obwod, glugosc i BF penisa :d (napietego, i w spoczeciu) HAHA

Należy okazać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2061
Haha niezłe :D

"Mniej tłuszczu w koło,penisowi jest wesoło"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11837
Witam mam pare pytan a mianowicie co powoduje bialko? Wydaje mi sie ze zwiekszenie masy miesniowej, po drugie jesli bede zazywal je np tydzien ,dwa (nie mam pojecia ile trwa cykl) i beda efekty, to czy jesli zaprzestane brac bialko to strace mase miesniowa? Po trzecie jakie bialko jest najlepsze, jakiej firmy, i czy musi byc jakis staz? Dzieki za odpowiedzi ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11837
Witam.
Mam 13 lat i strasznie często mi staje.
no pomyśle sb o takiej kumpeli która mi się podoba i od razu mi staje, albo jak siedzę gdzieś przy jakiejś fajnej dziewczynie też od razu mi staje oraz w podobnych sytuacjach.
oglądam zwyczajny film i też mi staje dość często i jak budzę się rano.
Nie za często mi staje?
można coś z tym zrobić bo w niektórych sytuacjach to lekko krępujące

i odpowiedzi:
To go utnij.
Ciesz się, przyjdzie taki wiek że będziesz go błagał żeby drgnął
wyruchaj kogos a nie sie martwisz kutsem stojocym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11837
Witam.
Mam 13 lat i strasznie często mi staje.
no pomyśle sb o takiej kumpeli która mi się podoba i od razu mi staje, albo jak siedzę gdzieś przy jakiejś fajnej dziewczynie też od razu mi staje oraz w podobnych sytuacjach.
oglądam zwyczajny film i też mi staje dość często i jak budzę się rano.
Nie za często mi staje?
można coś z tym zrobić bo w niektórych sytuacjach to lekko krępujące


i odpowiedzi:

To go utnij.

Ciesz się, przyjdzie taki wiek że będziesz go błagał żeby drgnął

wyruchaj kogos a nie sie martwisz kutsem stojocym


1-12 deka 250mg e7d
po 5 tyg juz zauwazysz pierwsze efekty


Zmieniony przez - lynn66666 w dniu 2011-06-16 00:04:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23963
Lynn666666 sog za to ostatnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to prędko go nie postawi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Jak to zobaczyłem to oczy musiałem łapać .

czy mozna zarazic sie hiv jezeli uprawialem seks z krowa i ze trzoda chlewna . bo mialem taki problem jak mialem 13 lat bo jestem ze wsi i bylem mlody glupi i nie wiedzielem co to seks ii nie wiedzialem jakie sa tego skutki a teraz mam dziewczyne i boje sie czy moglem ja czyms zarazic ???


https://www.sfd.pl/choroby_przenoszona_droga_połciowa-t758693.html

POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 479 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3001
nie wiem czy to prawda czy nie ale jeśli tak to gośc miał nieźle naje@ane w głowie

Siła jest bogiem , trening nałogiem, rzeźba zabawą , masa podstawą .


http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekawice

Następny temat

pytanie odnosnie armwrestlingu

WHEY premium