SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Najlepsze" teksty na sfd vol.2.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 162988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1285
KUBUś załóż konto na n-k: fanklub Jarzyna..wszyscy będziemy w znajomych ;D

Żyj własnym życiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"mi sie tez po zma zawsze snia zboczone sny, pedalskie jakies, np kilka dni temu mialem sen jak mnie pies i kot w dupe posuwali brrr" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4557
o kurfa labadz masakra

"JAKOŚĆ ODŻYWIANIA MUSI DORÓWNYWAĆ JAKOŚCI TRENINGU"

JOHN PARILLO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Jarzyn:

"Widzę, że pękasz jak kondon pajacu"


Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2859
Labadz zapodaj linka ;)

...........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2859
"ja ci powiem co utwardzac , zęby --> zakładasz górną szczęke na schodek a koles łapie cie za nogi i zjeżdza z toba na sam dfół powtłrz 3 razy co 2 dzień , potem nikt ci zębów nei wybije , potem kładziesz sie na podłodze a ktoś ci staje glanem na kości policzkowej i opiera na neij cały ciężar , nie możesz zapomnieć o nosie ten tez trzeba utwardzac, niech si kolega najpierw delikatnie pałką bambusową uderza w kośc a potem na****ia ile wlezie , tak tak to pomaga , oczywiście czołem musisz codziennie !! walić w ściane betonową , no i tyle z utwardzania "

oczywiście z nutką ironii

...........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
czemu ostatnie śmieszne wypowiedzi w 90% dotyczą Don Jarzynone?
ja wiem że on ma nawet nick na forum jak capo di tuti capo... ale to już przesada...
proponuje ukrócić mu sławy i nie pisać o nim;)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Dawidowicz, nie da rady - teksty jarzyny są tak wybitne, że muszą zostać gdzieś zapisane dla potomności. Np tutaj:

https://www.sfd.pl/Krac_...-t428435-s6699.html#eot

I cytacik: Uważasz, że Polacy z południa czyt. Górale, są bardziej dysponowani genetycznie do budowania masy / sylwetki (Klimat, Gospodarka, Praca w polu etc.)?
Od strony matki ojciec jest z pochodzenia Góralem i mówi się u mnie w rodzinę, że ja z moim bratem sylwetkę i moc odziedziczyliśmy po dziadku, bo już za łebka postawniej się wyglądało, czołowe miejsca w dyscyplinach sportowych szkolnych itd...
W sumie temat rzeka, ale coś w tym musi być


Koorva, dowartościować się można w najróżniejszy sposób, jak widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
po cholere pisać - predyspozycja genetyczna żeby zaraz dodać PRACA W POLU...
genetycznie to murzyn ma dużego wacka, nie ważne czy rucha od malego czy nie...
on jest żeczywiście MEZO... ;)
1

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Niedawno plotka o murzyńskich wężach została zdementoana
Teraz w prywatnym laboratoriu wyszło, że największe mają Gwjazdorzy

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekawice

Następny temat

pytanie odnosnie armwrestlingu

WHEY premium