SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głupi dźwięk, głupiej reklamy na sfd

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1284
Nech każdy komu przeszkadza głupi dwiek grzmotu na sfd wpisze sie w tym temacie bo nie wiem czy to tylko mi tak cholernie przeszkadza i dererwuje mnie wyciszanie dźwieku za każdym wejściem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Mnie tez,ale jeszcze bardziej wkurza mnie ten cholerny batonik.Na złość producentom,nigdy go nie kupie;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
w administracji już jest ten temat ma być to poprawione

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1284
OOO tak batonik gorszy od grzmotu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
bardzo to irytujące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606
https://www.sfd.pl/Baner_reklamowy_w_poście_tematu_/_irytujący_dźwięk-t454603.html 

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

leki" samolotem

Następny temat

Nazwa strony bo zapomnialem:P

WHEY premium