SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 306455

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
dobry gainer ktory jadlem to PXS 30%, whey, malto, glukoza.
a carbo to chyba dla kolarza?

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 1782 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11358
carbo to jak masz czas zjesc 5 berlinek, ale nie ma czasu na opierniczenie wafli ryzowych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27713
Witam! Jaka jest wg Was najlepsza pora na aeroby i ile czasu? Czy nie ma wg Was znaczenia a chodzi tylko aby wykonywac je sumiennie? Trenuję 4 razy w tyg i chce dodac 3 razy aeroby w dni nie treningowe po 40-50 minut tylko nie wiem czy wykonywac je na czczo czy pod wieczor. I co wg Was najlepiej zjeść przed i po nich? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 1782 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11358
opcja idealna(nie zawsze mozliwa do realizacji) to trening silowy rano 9-11, a aeroby okolo 18-21
na 1-2h przed aerobami posilek z mala zawartosca wegl i tluszczy, posilek po aerobach okolo 0,5-1h

aeroby najlepiej zaczac od 10 minut i zwiekszac o 5minut co 2trenngi, do max 90min. mi elegancko wchodzi uklad pn, sr, pt - biegansko wt, czw, so - rower , niedziela wolne
do idealu brakuje tutaj jeszcze wioslarstwa i wtedy 3rodzaje treningow 2razy w tygodniu

przed i po aerobach proponuje konkretna rozgrzewke w formie rozciagania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27713
Wykonywałem juz wczesniej aeroby i zawsze wieczorem ze względu na prace i tylko w dni nietreningowe. Pn wt czw pt mam trening zawsze tez wieczorem a w pozostale dni chce dodac aeroby, po treningu silowym nie dam rady juz ich robic Czyli sr, sob niedz, aeroby tylko nie wiem czy na czczo czy na wieczor tak jak 60 th piszesz gdyz nie wiem czy pora przyczyni sie do ich efektywności w jakis sposob? Mysle ze 3 razy /tyg starczy . 60 th dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 1782 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11358
pora nie ma wplywu na efektywnosc, to ze jestes zmeczony nie znaczy ze nie zdatny do wykonania treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27713
Aha , Tzn sugerujesz aby robic je tez po treningu silowym? czyli czesciej jak 3 razy/tydz? Ogolnie chce je dodac by trzymac ten sam poziom bf ew troche go zmniejszyc , micha jest z lekka nadwyzka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 1782 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11358
zeby trzymac bf na stalym poziomie to rob tylko w nietreningowe i nie przekraczaj 30mnut :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
A co myślicie o czymś takim?

1 posiłek
120g owsianych
40g migdałów
jabłko
5 białek, jedno żółtko
2-6 posiłki
100g ryżu,200g kury,z 20ml oliwy,z 20g migdałów
7 posiłek 200g kury i z 20g migdałów

do tego oczywiscie warzywa - brokuły mrożone, odgrzewane w mikrofali.

waga 74kg. nie bede pytal w odzywianiu, bo dieta jest ekstremalna i tam by mnie za 1kg mięcha dziennie zjechali.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27713
Jeszcze pytanie, co ew dodac przed aerobami wykonywanymi na czczo? 10 g glutaminy przed i 5 g gluty po?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium