SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 304829

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
najlepiej jeść zróżnicowane warzywa, a nie ciągle te same.

Zmieniony przez - Favorite w dniu 2009-11-23 20:03:33

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
Bardzo ciekawy temat , jutro przeczytam go calego bo napewno duzo mozna z niego sie dowiedziec .
Body mam do ciebie pytanie od 2 lat trzymam nieprzerwanie diete , z czego od okolo roku podstawa jest kurczak zjadam go ok 1kg dziennie , czy moj organizm moze juz nieprzyswajac tego bialka tak dobrze . Tak samo orzechy i migdaly mam wrazenie ze moj organizm nie trawi ich , jadlem je przez ok rok 50/100g dziennie. Jestem zalamany Ok 2 lat temu wznowilem treningi po tez okolo 2 letniej przerwie , Wrocilem to jako takiej formy bardzo szybko jesli chodzi o sile , waga byla nawet sporo wieksza ale dlatego ze bf byl wiekszy . Trzymalem diete pochlanialem masakryczne ilosci jedzenia , plus suplementy , zauwazylem ze jedyne co mi rosnie to bf. Zdecywowalem sie na cykl , ale najpierw postanowilem zrobic redukcje , zrzucilem jakies 8kg z 98 na 90 . Na pierwszy cykl poszedl m-drol z enanem
1-4 mdrol
3-1o enan 400mg/week
zrobilem na tym 8kg ktore mimo odbloku z czesem spadlem do 90kg ale jakosc byla lepsza, miesien gestszy
po 6 miesiecznej przerwie zdecydowalem sie na kolejny cykl ktory mial wygladac tak
1-10enan 600mg/week
1-8 npp spofy 100mg/ed
cykl ten zakonczylem po 6 tyg , bo oprocz znikomej retencji po tesciu i lekkiej poprawy sily nie zauwazylem nic . Nigdy nie walilem tescia w takiej ilosci i bylem w szoku bo nie czulem zadnego dzialania , a superki nie czulem wcale , dodam ze moje bardzo dawne 3 cykle przed przerwa byly na spofie i przy dawce 50mg e2d mialem czeste krwotoki z nosa , a na tym cyklu nic mimo ze dawka 2 razy wieksza . Poniewaz cykl byl krotki nie odblokowywalem sie clomidem a jedynie wziolem tribulusa(wyczytalem tutaj ze przy krotkich cyklach nie warto uzywac clomidu bo on tez ryje caly ten uklad podwzgoze przysatka jadra ) dodam ze poranne erekcje mialem kilka tygodni po zakonczeniu tego cyklu .
Do czego zmiezam , a do tego ze mimo dobrej diety ( zawsze mozna bylo by cos zmienic na lepsze ale micha jest) wyglad praktycznie nic sie nie zmienil a co najgorsze , ze sila jest taka sama jak z przed tymi cyklami a nawet slabsza , wszystko idzie w ****u , jestem zalamy zaluje ze zaczelem znowu koxic marzyla mi sie lepsza forma a tu dupa , jest jeszcze gozej teraz mialem kontuzje barku off przez 2 tyg i jeszcze po tym grypa , spadlem do 89kg i raczej tego nie bede wstanie nadrobic bez ssa . Co robie zle co jest nie tak, ze mimo wszytsko lece zawsze w dol
Sory ze takie to dlugie , co do diety nie moge nic sobie zarzucic , na pierwszym cyklu kiedy zrobilem te 8kg jadlem sporo wegli glownie z kaszy gryczanej ok 500g dziennie plus owsiane rano , 700g piersi 400g twarogu tunczyk wazywa oliwa orzechy jaja , odrzywa po treningu , rano , przed snem z twarogiem i o 4 w nocy .
Na ostatnim cyklu jadlem mnie wegli skoro po poprzednim spalem niemal calkowicie pomyslalem ze wegle nie dla mnie, dieta wygladala tak

posilek1 100g owsianych 40g odrzywy 50g orzechow
trening
po treningu 100g owsianych 40g odrzywy dwa banany
posilek 2 50g ryzu 300g piersi wazywa
posilek 3 300g piersi wazywa oliwa
posilek 4 omlet 300g bialek 25g orzechow 50g owsianych
posilek 5 300g piersi wazywa oliwa
posilek 6 300/350g steka wolowego
czesem jeszcze odrzywa
zjadlem 5 kg bialka optimum nutrion w 6 tyg


sory za ortografie i ze nie ma kropek tylko same przecinki


Zmieniony przez - anglia23 w dniu 2009-11-24 03:03:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Koleś08,myslę,że to nie kwestia samego treningu,tylko przeniesienia środka cięzkości sztangi czy sztangielek.Spróbuj w trakcie opuszczania ciężaru,myśleć o tym,że najpierw do dołu idą łokcie,a cały ciężar koncentruj na wysokości barku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Takie pytanko. Planuje od grudnia wystarcowac z antkiem, npp i enanem, ale przy okazji chce krecic areo bo troche mi sie tluszczyku odlozylo na brzuszku.

Kazda partie bede trzaskal osobno,po silowym odrazu areo 40-60 min.(bieznia,rowerek). Ile razy areo w tygodniu? I jezeli odrazu przed areo bede pil carbo?(ile?), to co wypic odrazu po areo? Samo wpc czy z weglami? Rozumiem, ze wegle z carbo wliczamy do dziennego bilansu?

Zmieniony przez - rev84 w dniu 2009-11-24 13:28:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Kuubex,węgle różnicujesz(jeden dzień wysoko,jeden średnio,jeden tylko warzywa).Zjadaj je w dwóch pierwszych posiłkach i po treningu.Resztę mają stanowić warzywa,białko i tłuszcze.Białko 3g/kg,węgle w dzień średni 3g/kg(wysoki +25%/niski -25%)tłuszcze na poziomie 1,2-1,5g/kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Anglia,szczerze mówiąc myślę,że nie miałeś dobrego towaru.Bo jeśli przy takim jedzeniu,na cyklu nic nie poszło,a wręcz się cofnęło to myślę,że mega zakwasiłeś organizm.Zejdź z białka do 2,2g/kg(to wystarczy,żeby utrzymać dotychczasową masę mięśni),dodaj do 3-4 posiłków po 300g zielonych warzyw,z tłuszczy używaj tylko oliwy i lnianego i pij dwa razy dziennie proszek zasadowy.
BTW,po treningu odpadają płatki ze względu na błonnik.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2009-11-24 13:41:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
anglia brałeś nandro w sporej dawce i nie zrobiłeś pct i z tąd ten pojazd w dół .nandro mocno blokuje tym bardziej npp w takiej dawce.powinieneś lecieć teścia 2-3 tyg dłużej niż to npp i zrobić pct .nic tak nie blokuje jak nandro i jego pochodne....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
body co ten proszek zasadowy ? tez mi sie wydaje ze moglem zakwasic , wazywa jem ale raczej nie zielone: pomidory , papryka marchewka , kalafior brokuly . Body czy odpuscic sobie kurczaka calkowicie , zastapic go 500kg wolowiny i rybami. Dawno ryb nie jadlem , jedynie tunczyka szamie , wczesniej makrele , ale wyczytalem ze wedzona ma duzo soli i nie jest taka zdrowa.
A co do tego bloku , to wiem ze npp blokuje mocno ale jak pisalem , nie sadze zeby to bylo npp , niby zapach ten sam , zastrzyk bolesny ale ten ksiazkowy objaw krwotoku z nosa ktory pojawial sie przy mniejszej dawce tym razem nie wystapil ani razu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ryby,jaja,wołowina,małe porcje kurczaka.Urozmaicaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47398
Body a ten proszek jak długo brac,wrzuce go tez do diety bo mam podobną jak anglia23.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium