SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 304838

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezeki tylko o smak chodzi to syntrax matrix 5.0 smak ciasteczek dla mnie najsmaczniejsza.
syntha-6 BSN lepsza jakosciowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
mam aktualnie ciasteczka ale mieszam z ostrowia ktora mi spuje smak
ogolnie smak spoko
aha, malo bialka ma

Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2009-12-16 10:58:54

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
bialka z best body nutrition. niemiecka dobra marka. smaki super, i jest bardzo bardzo duzy wybór smaków, no i jakosciowo tez pierwsza klasa.
niestety u mnie bialko idzie głownie rano jako mix z owsianymi wiec potrzebuje czegos co sie nie pieni i nie jest geste, zeby szybko wychyllic ponad pol litra owsianych z bialkiem. a best body i myofusion sa dosyc geste, i sie pieni best bodyy tez. matrix tez mi sie pieni za mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kup sobie 100% whey protein professional od scitec nutrition bardzo dobra jakosc po rozpuszczeniu rzadkie i dymatize tez jest wodniste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1542
a olimp whey? probowal ktos z was?

Zmieniony przez - spliter w dniu 2009-12-16 12:06:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
whey protein complex 100%?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jak nie dla mnie super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1542
tak molu.

ok karlos sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
nie no o jakosc tez chodzi . jak z rozpuszczalnoscia Matrixa ? kiedys mialem sixstar . kvrwa mixsowalem to gowno elektrycznym mikserem , jak tylko go wylaczylem caly proch opadal na dno . nie szlo tego rozpuscic a co dopiero pic .

pozatym niestety syntha6 odpada ze wzgledu na wegle . ok 15 gram na 22 protein co mi nie pasuje bo jestem na keto . biorac pod uwage fakt ze ze wzgledu przesytu kurzym bialkiem i gotowana kura / kvrwa zygam juz tym / z prochu obecnie idzie ok 80g bialego , co dawaloby mi 60g wegli . /tak z innej beczki , czy podczas keto tez szybciej lapiecie wstret do monotonnej szamy ? osobiscie nigdy nie mialem takich faz az do teraz /

ogolnie matrix i myofusion fajne opinie maja . pewnie wybiore cos z tego .
dziekuje za szybka pomoc . sogacze komu wejda . dzieki

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1542
jeszcze pytanko gdybyscie mieli mozliwosc kupic w cenie 4zl/szt batony matrix 80g brali byscie? tylko ze do konca tego roku data waznosci
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium