SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 304717

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kris1kris slaby pomysl.
Lepiej w twoim przypadku pomyslec o testosteronie e albo cyp na okres 10 tyg w dawce 250-300mg bitym co 5 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
karlos rozpisz jadlospis dnia razem z odzywami
chce zobaczyc jak to wyglada
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
9.00 200g musli swojej receptury 300g mleka ,6-7 jajek 50 g izolatu.
12.30.200-250g piersi z indyka 150g makaronu pelnoziarnistego ok 300g ogorek salata ok 30 g smietany na warzywa.
14.00 trening
15 wegle 50-70g, szlo vitargo,nieraz batoniki corny po 15-20 min izolat 50 g.
16.oo powtorka z godz 12.30
19.30 200-250g wolowiny chudej gotowanej chleb ciemny.
Przez caly dzien owoce ,na noc do filmu migdalow sobie pogryze nieraz jakies slodycze zdarza sie zjesc tak bylo na cyklu i sie sprawdzilo.Na offie troche rzadziej jem i jeden posilek mi odpad.


Sprawdza sie u mnie duzo wegli ale za to bez tluszczu zwierzecego,kiedys tak sie balem tych wegli ze na cyklu sie spase i chociaz nigdy nie bylem tlusty na cyklu unikajac wegli za kazdym razem musialem sie spasc.
Kazdy musi znalesc dla siebie najlepsze rozwiazanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
no czyli wychodzi 600-750g miesa i 7 jaj, czyli praktycznie tak samo jak pisalem wczesniej...czyli nie jest z ciebie az taki niejadek a normlane ze na off'ie nie potrzebujemy az tyle jedzenia.

Zastanawia mnie jedna opcja, moze ktos juz ja wczesniej przerabial. Jak tylko schodze z saa i obcinam racje zywnosciowe bo niby metabolizm zwolni i juz nie bedzie potrzebowal tyle co wczesniej, momentalnie lece w dol z waga.
Zastanawiam sie czy jakbym po skonczeniu cyklu nie obcinac kcal a jedynie dodac delikatnie aero czy nie byloby lepiej. Co myslicie?
Ktos kiedys napisal, ze jak obetniesz miche po cyklu to spadniesz do poziomu obcietej michy i tak wlasnie jest u mnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
jadlbym tyle samo, jak bedzie podlewac wtedy dodasz aero
w ogole to gdzie tak jest napisane, ze saa zwieksza zapotrzebowanie kaloryczne, bo cos mi sie wydaje, ze to jakies wymysly
a wiecej kcal bierze sie jedynie z bardziej intensywnych treningow, a o ile moze byc intensywniejszy trening na standardowym srednio mocnym cyklu? tyle co nic 3 serie na dobicie na koniec i to wszystko
no chyba, ze ktos na off specjalnie sie opjerdala cwiczy jak sezonowiec 2 lajtowe treningi w tyg od niechcenia nawet sie nie przebierajac, a na cyklu dostaje nadludzkiej mocy i zapierd.ala jak poj.ebany 5x w tyg

poprawcie mnie jesli sie myle...

Zmieniony przez - GIGANTGYM w dniu 2010-09-09 22:56:14

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
dylu nawet w podstawowych opisach saa na stronkach pisze jakie wlasciowsci maja saa. ich glownym zadaniem jest wlasnie mozliwosc przerobienie wiekszej ilosci budulca dla miesni, czyli składników odzywczych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7584
wie ktoś co się dzieje ze sklepem pitbula? nie mam sie gdzie zaopatrywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
tak i na tych stronkach pisze jeszcze, ze 750mg testa zrobi z nas maszyne do zabijania

poprostu nie zauwazylem jakiejs wiekszej roznicy bedac on, byc moze za slabe cykle bije, ale juz niedlugo sie poprawie

dominias nie wiem co sie dzieje z tym sklepem, ale gosciu sprzedaje kilka rzeczy na allegro w bardzo atrakcyjnych cenach, w tym mesomorph za 119zl !
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11902970&order=p&change_view=1

Zmieniony przez - GIGANTGYM w dniu 2010-09-10 09:41:48

Zmieniony przez - GIGANTGYM w dniu 2010-09-10 09:42:04

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niektorzy sie poprostu nie nadaja do tego sportu i musza zostac na levelu pussy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
leee tam pier.dolisz
dzisiaj na treningu wyciskanie na barki hantlami 2x43kg, a szrugsy 2x73kg wiec, az takie pussy chyba nie jestem

niektorzy poprostu sobie wkrecaja nadludzka moc na cyklu
a na off, sie opier.dalaja ile sie da, obcinaja kcal i do tego imprezy, a pozniej placz, ze spadki

Zmieniony przez - GIGANTGYM w dniu 2010-09-10 23:38:06

Zmieniony przez - GIGANTGYM w dniu 2010-09-10 23:38:47

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium