SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 304743

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
10gBCAA przed i 15 Glutaminy po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
Body, weź powiedz co myślisz :P Szczerze mówiąc trochę mnie podlewa, ale to wina dużej ilości tłuszczów, nie węgli, wiem z doświadczenia :) Problem polega na tym, że przy większej ilości węgli to już problemy gastryczne się pojawiają :P

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2-6 posiłki dajesz 20ml oliwy + 20g migdałów? czy to albo to?
jeśli to i to to wychodzi CI około 2g fatu na kg mc

poza tym dziwi mnie fakt, że 2-6 posilki masz bardziej bogate w tluszcz niz ostatni bez ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
mi sie wydaje, ze jest ok, ja bym tylko przerzucil oliwe i migdaly z posilku po treningu do ostatniego posilku, a w 1 dodal wiecej bialka

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
Mam pytanko jak to ejst z treningiem pod SSA. Musi być zmieniony od dotychczasowego ktorym sie trenuje ??
2 pytanie: Trening musi byc ostry i poszczegolne partie rozbite na osobne treningi czyli powiedzmy 5 trniengow musi byc ??
czy czy plan treningowy moze byc 3 dniowy np. system 15 10 5, czy np.3 dniowy polaczony po dwier partie: Klata-tric,Plecy Bic,Nogi barki.??
3 pytanie: Jak cykl jest dlugi a trening powinno sie zmieniac powiedzmy nie ktore systemy co miesiac nie ktore co 2 i w ogole tak po dwoch miesiacach cos tam zmienic w treningu to czy na SSA tez zmieniac czy jechac caly czas tym samym chodzi mi o dlugie cykle ssa ??

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Z całą pewnością tłuszcze "trzymają" wagę.Utrudniają redukcję jeśli jest ich zbyt dużo i powodują zalanie na masie.Na masie wolę dać więcej węgli a minimalnie tłuszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
BodyLine zastanawiam sie czy to dziala tak samo u endo i u ekto, nie zauwazylem zeby tluszcze u mnie utrudnialy wycinke lub trzymaly wage, no chyba ze je lacze z weglami w tym samym posilku, wtedy dzieja sie ze mna straszne rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
odpowie mi ktos bo to wazne

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
niema reguly, jak masz czas i potrafisz ogarnac to mozna nawet 2 razy dziennie trening jechac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27713
Jeszcze mam pytanie co do rozłożenia partii na dane dni..Moze ja czegos nie zauwazam a wprawne oko kogos zobaczy jakis blad..
Pon - klatka , biceps , triceps
Wt - nogi, przedramiona
Sr - aeroby
Cz - barki , kaptury
Pt - plecy , przedramiona
Weekend - aeroby.
Jak myslicie, nic sie niczemu nie sprzeciwa, nie naklada? Pozdrawiam Aha brzuch na kazdej sesji

Zmieniony przez - Fabioo w dniu 2010-01-24 22:49:07
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium