SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 304867

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
mumin czemu bezsensu? jest wrzucic clom na 3 tyg? akurat ja kiedys mialem taka porade od jednego z zielonych, zeby po cyklu zrobic wlasnie 3 tyg clomid i znowu uderzyc z testem. Tymbardziej ze leca krotkie estry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
panowie pomoze ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29416 Napisanych postów 62859 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902264
pomyslalem o pelnym odbloku nie o podjedzeniu trszku clomu na podbicie testa.takie cos da rade. mimo wszystko wartoby bylo zmostkowac to czyms lagodnym i krotkim.


Richard nie znam opini o tej firmie i wybralbym sprawdzonego i pewnego cela.

jezeli gdzies czytales dobre opinie i firma godna zaufania to pewnie ze warto sprobowac bo po co przeplacac

Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2010-07-02 10:33:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
mumin ale jadac teraz na winku potem wskakiwac na oxe i znowu dobic sie epi jaki sens?? ja nie widze zadnego , wec albo przeciagnie to propoem przez te 3 tyg albo da poprostu cloma organizm chwile odpocznie od syntetyka i znowu bomba. Tak ja to widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29416 Napisanych postów 62859 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902264
masz sporo racji.zle to zostalo zaplanowane od poczatku i tyle.

najlepiej bylo zrobic tak jak pisalem 2 fazy najpierw cypio wino pozniej prop npp epi. ale juz za pozno.

pozostaje opcja z clomem. ew jakis srodek nietoksyczny dla watroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
Plany maja to do siebie, ze czesto ulegaja zmiana...a to czy dalbym cypio na poczatku czy propa to raczej nie zrobiloby mi to zadnej roznicy. Bo dawki propa sa raczej niskie puki co wiec lekko podniose je w drugiej czesci i bedzie ok. Jedynie co bym zmienil to najpierw dal prop npp a pozniej prop wino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Jakie saw palmetto teraz wychodzi najkorzystniej cenowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
radziu ja kupuje na ebayu extract 320mg w kapsie, ogolnie czytalem ze wieksza ilosc i tak nie ejst przyswajalna ... dalem cos 10 funtow na 60 kapsulek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
to ja sie poradze w takim razie , jestem na redukcji od 4 tyg , za 3 tyg jade do polski ale cykl ma z zalozenia trwac dluzej , tylko bedac w polsce nie dam rady kluc sie co drugi dzien , nie ma kto mi zrobic zastrzyku a po udach nie dam rady , co zrobic , walic przez te dwa tyg same cyprio czy calkiem odpuscic wziosc cloma i po powrocie ruszyc dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium