SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 304506

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47398
Fakt że ja trenuję ok 18 więc stąd ten lichy sen raz że jestem jeszcze pobudzony jackem i po treningu,ciekawe jakbym trenował rano lub przedpołudniem moze bym mial tez takie zejscie,słaby sen stad moze te worki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
jakie białko na noc polecacie?

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepsza na noc to chyba jest kazeina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
owszem ale chodzi mi o konkretna marke\producenta co ostatnio jedliscie wartego polecania
pzdr

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
Siema, czy ktos z Was tez mial takie cos: pije przed treningiem SP250 (ok 30-40min) , po treningu wegle i bialko, po godzinie posilek- ale ciezko mi zjesc bo mam zawsze sranie po tym SP250 i musze na sile wkladac ten posilek w siebie. Dla porownania jak nie wypije SP250 przed treningiem to potem wszystko ok. wiec o co chodzi?!??!?!?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeczytaj swoją wypowiedź i będziesz wiedział o co chodzi..

Wg. mnie za dużo prochu w krótkim czasie mimo wszystko i tak mało ale tak miałem jak ty jak przesadziłem z prochem.

Ewentualnie możesz spróbować zmniejszyć ilość wody z jaką rozrabiasz odżywki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21563
Witam, mam pytanie do osób znających się w temacie spożywania wegli zlozonych przed snem. Stosuje obecnie taki system od 2-3mc i nie wyobrazam sobie od tego odchodzic.

Aktualnie biore sie za redukcje i nie wiem czy moge sobie na to pozwolic. Obecnie jadlem na noc platki owsiane na wodzie a rano piers z kury + kilka jaj (2żółtka) + ok 15-20g oliwy.

Samopoczucie, regeneracja nie do porownania gdy zawsze lecialo bialko na sen po ktorym nie moglem dobrze spac, budzilem sie zyebany a pierwszy posilek pelny wegli, bialka, tluszczy dobijal mnie od samego rana powodujac sennosc itd. Poza tym w ogole sie nie zalewam wiec nie widze zadnych wad w stosowaniu tego.

Dlatego mam do Was pytanie, jak to wyglada w przypadku redukcji i gdy korzystne lub nie przeszkadzajace jest stosowanie powyzszej metody to jak rozlozyc wegle w ciagu dnia oraz poranna (spora) porcje bialka?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
Big Cat no wlasnie ja zazwyczaj trenuje w poludnie i juz wieczorem wygladam jak po niespanej nocy. Nie mam zadych dziwnych uczuc, w nic sie nie wkrecam. Poprostu jestem wyczerpany + lekkie bole glowy.
Trzeba poeksperymentowac z dawkami chyba

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17995
siema co do białka na noc to polecam spróbować pierś z kurczaka. w porównaniu do twarogu i prochu wypada najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale chyba taka pierś z kuraka sie szybciej wchłonie niz proteiny na noc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium