SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 304721

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie chcialem napisac o tych bialkach na surowo ze to chyba wcale nie taki dobry pomysl..zbyt duzo bialka sie traci bo przyswajane to cos chyba miedzy 40 a 60 % gdzie po ugotowaniu jest ok 90 albo i ponad ... tak samo jak jesc jaja to tylko na miekko bo w zoltku jest bardzo duzo witamin .. te na twardo skoleji traca swoja wartosc i czym dluzej beda gotowane tym mniej beda przydatne dla nas (zoltko)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27713
Wlaśnie Body jakie wrazenia odnosisz w stosunku do tej albuminy z ovovity? Nada sie ona normalnie do zrobienia omleta z owsianymi ? Napisane ze 100g prochu plus 900 ml wody to 34 bialka jaj, Takze jakies 30 g prochu plus 300 ml wody daloby 10 bialek jaj. Drazni mnie poprostu wyrzucanie zoltek i szukam alternatywy. Aha jaki mniej wiecej koszt za 10 kg albuminy? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bodek jakie jest tam minimalne zamowienie na ta ovoivite? Detalicznie wysylaja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 48954
Panie bodyline prosze o odpowiedź czy mi pan pomoze doradzi czy nie zebym już zbednie nie zaśmiecał forum.Na s 28 podałem numer gg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
a co myślisz że on nie ma co robić,każdemu z osobna ma doradzać?
rozbij skarbonkę i sypnij $$$
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
10kg.Cena mniej więcej taka,ile Chudzina tacha w MC.Nie są to specjały,ale czuć solidne jajoZa to wartość dla nas wysoka.Powiem szczerze,że lepiej czuję się po wypiciu tego "syfu",niż po wspaniale smakujących serwatkach.Dosłownie mam wrażenie,że aminokwasy bombardują mięśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Deluslysy zglos sie do Bodego na pv i za symboliczna oplata skorzystaj z jego porad.
Ten chlopak ma zawod instruktor dietetyk a nie Sw ALEKSY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie chcę takiej*****ni, w fajnym temacie.Pisz jaki masz problem,to pomożemy tutaj,a i inni skorzystają.
Na pw mam dosyć pracy.Dlatego nie odpisuję wszystkim.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2009-09-25 20:52:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
rozumiem, ze kazdy z Nas moze miec inny poglad na zywienie, ale poglady wraz z rosnacym doswiadczeniem ulegaja zmianie. kiedys rowniez wazylem zarcie, liczylem kalorie, jadlem co do minuty, ale nie mialem zycia. moje zycie bylo podporzadkowane jedzeniu i silowni, jadlem gdy nie bylem glodny, a wszystko w pogoni za kazdym kilogramem miesni i obwodami. a im dluzej taki tryb prowadzilem tym bardziej bylo pod gorke.

teraz to dla mnie nie ma sensu.

sztucznie napompowane miesnie mnie nie bawia, bo byle nieprzespana noc albo nie daj Boze alkohol i miesnie szly sie j.e.b.a.c stad spadki niektorych po pare kilogramow na tydzien, bo kilka dni zle sie odzywial. przeciez to chore? co Wy jestescie indyki z fermy? w ogole mi to nie odpowiadalo, zmienilem diametralnie swoj sposob odzywiania na lzejszy i trening na wytrzymalosciowy, gdzie meczylem sie jak fizol z budowy. efekt jest taki, ze moge sobie jechac na sunrise, pare dni chlac i spadkow formy nie ma, ani spadkow wagi.

a co do mielenia zarcia hmm... moze niech opowie B-50 jakie mial przez to klopoty, jezeli bedzie chcial oczywiscie, bo mi nie dane opowiadac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shield to wkleil bys w koncu fote na tej obecnej diecie

Czyli jesz na ile masz ochote tak? I zapewne jest to mniej niz masz zapotrzebowanie kaloryczne patrzac na profil. Robisz jeszcze postepy czy postanowiles juz ze sceny zejsc?

Rozumiem ze cwiczysz tak sobie dla hobby nie dla efektow? Bo bez wlasciwej diety mysle ze o nie ciezko.


A ze to co robimy nie jest zdrowe to wiadoma sprawa. Sami sie na to decydujemy i pozniej pretensje tylko do siebie miec mozemy.

A to ze trzymanie diety i jedzenie na czas jest uciazliwe to dobrze o tym wiem , ciezko jest to polaczyc z zarabianiem dobrej kasy i zadowoleniu jeszcze rodziny. Ale coz nikt nie mowil ze bedzie prosto.

Moze juz sie starzejesz F?

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2009-09-25 21:08:11
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium