SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 304654

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19142
a ja mam takie pytanie, w jakich porach najlepiej rozlozyc szame jezeli trening zaczynam zawsze o 18 (inaczej niestety nie moge), snaidanie jem zawsze o 7, czyli nast posilek o 10, kolejny o 13-14 (i to wychodzi ten przedtreningowy, tj. makaron, twarog, oliwa z oliwek, dzem) a trening mam o 18 i dopiero jak skoncze trening szamie kuraka + ryz brazowy + warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde zgubilem gdzies nazwe tych wegli w prochu pamieta ktos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
o vitargo Ci chodzi?

TrOl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
o waxy maize chodzi?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
o modyfikowana skrobie ziemniaczana /ktora jest lepsza ood wczesniej wymienionych/ chodzi?

%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 698 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62701
Panowie mam pytanie dotyczące aerobów. Czy po treningu siłowym mogę wrzucić 50g carbo i poźniej kręcić na rowerze 30 min a po nim gainera pozniej do domu i normalny posiłek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
Ale po co carbo ?

po sesji wypij to co masz wypić tzn gainera a potem posiłek w między czasie siłowy -> cardio bij bcaa lub zjedz troche przed cardio to oczywiscie moja opinia

to cardio nie musi byc katorgo powoli cos miedzy spacerem a truchtem ale blizej truchtu 30m przed i po silowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 698 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62701
Nie zrozumiałeś mnie. Jestem na masie i chcę podkręcić metabolizm. Nie mam dostępu do bieżni na siłowni tylko rower. Posiłek przedtrenigowy-tr. siłowy-50g carbo-30 min rower-gainer-posilek potreningowy. Może coś takiego być ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2942
cześć,

a mam pytanie dot. treningu na typowej bombce na mase.

Jaki rodzaj treningu wtedy preferujecie full body , split 3dniowy 2grupy mięśni na sesje , a może split 7dniowy, 1 partia na jeden dzień? oraz czy przed cyklem jakoś specjalnie zmieniacie rodzaj treningu , czy jedziecie tym samym co przed cyklem...

To samo tyczy się długości treningu i ilości powtórzeń.

Pytam się o to :D bo ja np. zbytnio nie zmieniam treningu na cyklu jade takim samym jak przed (split 3 dniowy 2 grupy mięśni na sesje) jedyne to sie zmienia to to, że obniżam ilość powtórzeń na max. 10-8 , i bardziej się sprężam na treningu, tz. mniej przerwy między seriami i poszczególnymi ćwiczeniami, i jestem ciekaw jak to u was jest... wiedzy nigdy nie za dużo ;}.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
certik-13 i 16:30 z tymi posiłkami powinieneś rozłożyć
luk135-możesz wypić carbo i wsiadać na rowerek.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium