SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 306397

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29688 Napisanych postów 63049 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 903029
juz kiedys pisalem nie po to Bozia dala zeby zebys mieli wszystko blenderem. takie jedzenie moze sie zle skonczyc dla ukladu pokarmowego do zoladka wpada w 5 sek posilek ktory normalnie je sie 10-20 min nikt mi nie powie ze to jest normalne i zdrowe.mielenie to ostatecznosc a mam wrazenie ze jest ta ostatecznosc zdecydownie za czesto naduzywana.jak nie wchodzi zarcie trzeba zastanowic sie czemu a nie wpychac jak ges na tuczu papke przez rurke.
urozmaicenia dan przyprawy formy podania oczyszczanie organizmu tu kombinujcie a nie jeszcze bardziej obciazacie broniacy sie(blokiem trawiennym) organizm kolejnymi porcjami mielonej papki wciskanej na sile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1351
spoko, ale nie o to pytałem.

1000mg cypio /week
500mg bold /week
500mg deka /week
400mg masteron/ week

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29688 Napisanych postów 63049 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 903029
wyrazilem tylko swoja ogolna opinie na temat mielenia pokarmow i biorac pod uwage moje stanowisko w tej kwesti nie moglem rzeczowo odpowiedziec na postawione przez Ciebie pytanie.

da sie zauwazyc pewna paranoje.lansowane jest na wszystkie mozliwe strony zdrowe jedzenia rozumiane jako spozywanie produktow najmniej przetworzonych wiec jemy platki owsiane, ryz naturalny, miesa sami przyzadzamy, warzywa swieze,owoce a finalnie ciach wszystko do blendera.przeciez mikosowanie to tez jest proces przetwarzajacy zywnosc.taka zywnosc po zmiksowaniu ma inne wartosci odzywcze niz pierwotnie miala miec.

Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2009-09-27 17:57:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
ten temat nie jest do pytan o podstawy odzywiania

od tej pory kazde pytanie z dupy /jak na przyklad pytania tego 65 wiora %)/ zakonczy sie niezwykle sprawnym, szybkim i finezyjnie nalozonym banem

jesli chcecie kompletnych porad od np bodego to mu zaplaccie i tyle bo gosc jest instruktorem a nie instytucja charytatywna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ile to ma kosztować:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
a tego to ja nie wiem %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytam bo przydałoby się pare złotych polskich na nadchodzący sezon;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
no ja mysle ze z twoim wygladem to na brak klientow bys nie narzekal %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co do miksowania to faktycznie ostateczność
pierwsza faza trawienia pokarmu zachodzi w paszczy i odpowiada za to ślina,lepiej rzeczywiście poszukać przyczyny takiego stanu jak niechęć do jedzenia.najczęściej jest to nadmiar cukrów prostych jak i brak ruchu ale takiego tlenowego(aeroby).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
w koncu przerobilem caly temat

super temat,

sam mialem jakis czas temu problemy z jedzeniem. zmienilem rozklad makroskladnikow i nie mieszalem wegli z tluszczami. teraz jest duzo lepiej

DreamChaser

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium