SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 304663

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
heh ja tym nie trenuje , skad mozesz wiedziec jak robie dane ćwiczenie
znajomy tak trenuje zadowolony jest , ciekaw jestem co koxy o tym mysla



a takich zasad to mi nie tlumacz lol


plan na mase znajomego , sporo cwiczen sporo serii sporo powtorzeń

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1045
witam wtrace i ja moje male pytanko

bede szczery . nie chce dzien w dzien liczyc kalori i co ile zjadlem z duza dokladnoscia. CHce na cyklu jesc poprostu duzo i zdrowo co sadzicie o takim schemacie

sniadanie - 6 calych jajek
2posilek- 100g ryzu + duzy jogurt do tego
-porcja bialka+wegle 50 g bialka , wegli troche wiecej
3.posilek- 100 g ryzu + kurczak okolo 200-300 gram
4.posilek-ryz+ to co dobiore do tego
5.posilek ryz, kartofle , + mieso okolo 100g

po treningu bialko +wegle

na noc porcja bialka na noc

Miedzy posilkami owoce babany, pomarancze, jablka , orzechy , slonecznik , co bedzie zdrowego pod reka

w miedzy czasie kanapki z serem , wedlina , warzywami

waga 80 kg

chce na cyklu trzymac sie takiego schematu bez liczenia ale TYLKO zdrowe zeczy .

wasze opinie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1045
+ oczywiscie witaminy , omega 3 ,cynk duuuzo wody ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fawkes to po co pytasz jak wiesz lepiej

plan jest chuyyyowy na maxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co lepsze przed aerobami rano/po treningu od razu?
BCAA czy AMINOKWASY PROSTE?

W sumie mam tyle czasu że bym mógł robić osobną sesje ta trening siłowy i aerobowy nie robiąc aerobów na czczo ani po treningu więc sam nie wiem czy tak nie zrobić wtedy cokolwiek łykać przed aero czy posiłek wystarczy?

Ogółem pytam o te BCAA i aminy proste bo jak wezmę bcaa przed siłowym lub aero to w pocie czuje amoniak a to oznaka, że organizm czerpie energie z bcaa bynajmniej tak czytałem podobnie mam jak wypije 35g wheya 90m przed treningiem zamiast kuraka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6910
^ dobre pytanko, tez jestem ciekaw

@BL

robie aeroby w dni nietreningowe, czy wedlug Ciebie powinno sie robic przynajmniej jeden dzien bez takiego silnego wyslku? czyli bez silki i bez aero? czy spokojnie moge krecic aero w kazdy dzien nietreningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
plan jest pod wolnokurczliwe włókna

trenowal tym ktos calkiem doswidczony i tez w klasyku teraz startuje

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
Witam, mógłbym prosic ogarnaiczy o pomoc w ułożeniu dnia ? Jestem na redukcji, jetem bardzo zadowolony, poprawilem wyniki silowe, zrzucaja fat i wage (10kg od początku grudnia). Na razie robię tak:

7:30 śniadanie 120 owsianych 4 jajka
10:30 250gram twarogu + oliwa z oliwek (za każdym razem leje dwie przesadzone łyżki, wychodzi ponad 20gram)
13:30 250gram mięsa, oliwa z oliwek
16:30 70gram owsianych, 250 gram miesa

Trening siłowy, + 35 minut aerobów, lub interwałów, zależy jak się czuje, i czy chcę dać se w pi.de

19:30 100gram ryżu, 30gram owsianych, 250gram mięsa
22:00* (różnie, po treningowy jem bezpośrednio po umyciu sie w szatni, czasami jak mocno się przykatuję na siłowni, to już po godzinie czuje ssanie i jem znowu.) 250 gram twarogu, oliwa

Codziennie jem warzywa, ale nie wliczam ich, i nie wpadają w każdym posiłku, dlatego o nich nie napisałem

W nietreningowe dieta wygląda tak samo, tylko w porze treningu robię 50miunt aerobów, co 3dni robię dzień wolny i odpoczywam, po prostu czuje ze już siła nie ta, i ze żarcie prze zemnie przelatuje . Problem w tym, ze fat zaczyna leciec coraz wolniej, i już od 2tygodni stoje w miejscu. mam zamiar dorzucić aerobów, bo nie chcę obcinać żarcia. Fajnie sie czuje jak moge se zjeść normalny posiłek, i nie siedzę głodny. Spie dużo, i się regeneruje jak trzeba. mam plan żeby zamiast po treningu wrzucić aeroby rano. Ale nie mam pojęcia jak to zrobić. Jeśli wstanę sobie godzinę wcześniej, zjem śniadanie, i zrobię godzinę aerboow, to na bank nie wysiedzę dwuch kolejnych godzin bez jedzenia, wiem ze po 30minutach będzie mnie wywracać na lewa stronę z głodu. A jestem ograniczony do konkretnych godzin, ponieważ tak wypadają przerwy w szkole. Mógłby ktoś podrzucić jakiś pomysł ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
sam se odpowiedziales dodaj aero lub spalacz, skoro nie chcesz ucinac wegla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
Moze zle skonstruowałem. Chodzi mi o jakeis wskazowki dotyczace aero rano. jak mam to zrobic? szama pozniej aero, i czekac 2h do posilku ? Moze cos wrzucic, i po aero szama ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium