SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 304845

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
ktos pisal, ze mozna polaczyc axisa z novedex, co daje dobre efekty. mysle ze 4tab to minimum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 522 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2417
s****iel ty to tak ja w styczniu tutaj zagladalem ty on niebylo mnie tu pare miechow wbijam patrze s****iel on ty to jak alkogoglik do kacu nie dopuszcza bo pozniej ciezko normalnie funkcjonowac tty tak samo z koksem masz ?

czytam do 4ty raz i próbuje rozkminić co ty pjerdolisz... nawet nie wiem czy mnie przypadkiem nie obrażasz

jakbyś był łaskaw napisać to w miare poprawną polszczyzną to wbije soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
sory pisze ze slownika i z telefonu mowie ze jak zagladalem tu w styczniu to ty na ON zagadam Teraz ty ON i mowie ze ty to jak alkoholik ktory do kaca niedopuszcza bo by nie byl w stanie funkcjonowac oczywiscie no offense
;)

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 522 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2417
luzik... wbijam obiecanego soga

miałem przerwy 3 miechy między cyklami... teraz sie szykuje off 4 miechy także gitarka

ale fajnie że się martwisz o mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
novedex nic specjalnego axisa nie stosowalem, skurczysynu podaruj se super pumpa, bo po 2 miarkach to mnie na wymioty zbieralo, shotgun v3 obecnie nawet mnie nie smyrnal, labrada nawet nawet, nitrobolon zero pobudzenia i pompy,jack3d doszedlem do 3 miarek i mialem krwotok lol ale pompa ogien! teraz czekam na mesomorpha, ponoc lepszy od jackeda wiec zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 522 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2417
testuj i mi powiesz na gg w razie co...

bo potrzebuje silnego pjerdolnięcia i mega pompy a bez koksu ciężko będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
to jaki boster no i testo celowac ?

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29416 Napisanych postów 62857 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902258
obecnie mesomorph i maximize v2 nie maja sobie rownych.

mnie meso pozamiatal totalnie a jestem strasznie przecpany pobudzaczami bo sie redukuje od stycznia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
No a ja kupiłem cell pumpa dołozyłem geranium extract i mam to samo za smieśzne pieniądze *******nięcie to głównie zasługa geranium w stackach i jego dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 209
Dj_Smalec gdzie i jakie kupiles geranium?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium