SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 304592

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
Myprotein daje rade

Zmieniony przez - SirLolek w dniu 2010-09-07 23:46:18

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
ja na cyklu chcem czy nie chccem to musze te 100-150g bialka z prochu dostarczac. bo z miesa jestem w stanie max 800g zjesc czyli jakies 160-170g, i 30-40z jajek. i wiecej zarcia juz nie wepchne zebym sie zesral. zawsze uzywam z rana wpc ok 30-50g zaleznie czy na cyklu czy nie, i po treningu gainer 30% gdzies tez dostarczam z 30-40g bialka. no i na cyklu dodatkowo 2-3porcje 30g mieszanki z firmy best body bo jak dla mnie najlepsze bialko i pod wzgledem smaków i jakosci. jak sie pije to sie nie czuje. ale jak sie odstawi nagle ta porcje ok 100g dzienie tego bialka to odrazu czuc tą zmiane np po regeneracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wepchnac to ja bym i wepchnal 1.5 kilo tego miesa po 1200g dlugo jadlem i nie bylo dobrze.
I tak organizm swoje funkcje ,zuzyta energie itp musi zamieniac w energie ,pierwsze co jesz i tak na to sie zamienia dopiero potem z tego bialka moze cos tam budowac a najlepiej w energie organizmowi zamienic wegle,czyli wegle musza byc przez caly dzien dopiero po tym bialko u mnie tak sie najlepiej sprawdza i te 300g bialka na cyklu jest 100% wystarczajaco a na offie 250 ,co innego ludzie ktorzy przygotowuja sie do zawodow czy na redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
ja bym nie dal rady wepchnac 1-1,2kg miesa nawet na boldzie gdzie apetyt podwyzszony. teraz bede na cyklu robil tak ze po kazdym posilku mała porcja mieszanki białka tak do 20g max. bo do tej pory piłem pomiedzy posilkami po 30-40g 3x dziennie. podobno ciekay sposob po tych posilkach pic. zobaczy sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
to krec aero, apetyt bedzie taki ze sam bedziesz w szoku ile mozesz zjesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
tomczers ja zawsze dopijam białkiem posiłek zeby te 50g białka w posiłku było .Dobry sposób ,nie obciazasz dodatkowo trawieniem zołądka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie pije bialka solo nigdy w sumie (jedynie zaraz po treningu) - zawsze mieszam rozne rodzaje produktow bialkowych dla dluzszego przyswajania i pelniejszego profilu aminokwasow.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
rr aero nic nie daja. mysle ze głowna przczyna to monotonnosc diety. ale nie mam juz sił co raz to nowe posilki przygotowywac. zazwyczaj musi byc szybko zrobione i proste w wykonaniu bez jakis drogich czy wymyslych produktów. najczesciej jest to zupka typu rosól lub warzywana na piersiach + makaraon durum. lub potrawka z kurczaka + ryz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
bialko jest przereklamowane , jedzenie wiecej jak 1-1,5g na lbs mija sie z celem , beda to poprostu extra kalorie w diecie.
Pelnowartosciowe zrodla wegla to podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
hahahaa. dobre. to jedz 1g bialka. ciekawe co to beda z przyrosty chyba tylko wody od nadmiaru ww
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium