SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 304808

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29397 Napisanych postów 62848 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902214
z racji na tluszcz zdecydowanie nie po treningu wiec pozostaje na noc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
a co myslicie o wedzonej makreli jako zrodlo bialka u mnie kosztuje 11 zl za kg wiec nie jest droga

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29397 Napisanych postów 62848 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902214
jadam na zmiane z tunczykiem z puszki w jednym posilku na dzien.mysle ze swietne zrodlo bialko/tluszczu i tanie dosyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
mumin niemam wagi a ja niekupuje tej makreli mniej wiecej jedna ile moze wazyc ? 200 g??

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29397 Napisanych postów 62848 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902214
ja kupuje w biedronce i zazwyczaj maja ok 250 gr.sa mniejsze sa i wieksze ale srednio 250.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24373 Napisanych postów 68061 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537714
awax polecam wage kuchenna do 3-5kg
nie sa drogie a wygoda w hvj

mumin dzieki za odp

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29397 Napisanych postów 62848 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902214
jak juz doszlismy do wag kuchennych to jaka polecacie bo mam jakas tania na baterie(taka plaska okragla) i normalnie masakra zre ta baterie w tydz nie idzie wyrobic. u was tez tak sprawa z bateriami wyglada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24373 Napisanych postów 68061 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537714
mam wage LAICA ( mala od 1g do 3kg) za 99zł wyhaczylem

waga juz od ponad pół roku stoi, jest z zegarkiem elek. i pokazujacy temp. i zadnych problemow z bateriami

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
mam małe pytanie, nigdy wcześniej nie robiłem redukcji, moja obecna dieta to 6 posiłków, bialko na poziomie 2,5 - 3 g węgle 5g a czasami nawet więcej, tłuszcze 2g duzo cheat mealów, waże teraz 98kg przy 178 no i pas zaczą robić sie nie ciekawy (93), od marca chce zacząć redukcje, aeroby 4x w tygodniu zaczynam od 15min. co tydzien zwiekszam o 4 minuty az dojde do 35, BCAA, glutamina jako antykatabolik, wegle chce uciąć do 2,5g i własnie strasznie sie boje że poleci mięcho, co mam zrobic żeby tego uniknąć, dać białka 3,5 g ? wydaje mi sie że to dużo... wszelkie pomysly mile widziane, dodam jeszcze ze redukcje chce zrobić bez SAA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
panowie pierwsze 5tyg cyklu lecialem diete mniej wiecej w tym przedziale:
ww 3,5g
b: 3g
t: okolo 0,7-1g

w dni nietreningowe mniej ww o okolo 100-150g

leciala meta i omo, teraz kolejne 5tyg na npp i omo dalej bedzie. ale juz widze ze po odstawieniu mety ciezko bedzie nabic jescze masy. do tej pory poszlo ok 5kg w miare dobrej masy jak na mete i omo. lece caly czas ATD na zbytnia retencje.
mysle zeby podbic kalorie jescze na te 5tyg to moze jescze wpadnie z 2kg. chyba najlepiej bylo by zwiekszyc ww do 5g? bo bialka wiecej nie wcisne za cholere. albo moze tluszcze? chodzi o to zeby nie zalalo bo jak ma wpasc 2kg fatu to juz lepiej niech stoi w miejcu ta waga a zadowole sie chociaz progresem silowym.

Zmieniony przez - tomczers17 w dniu 2010-01-30 20:56:47
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium