SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 304769

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
To wyliczanie z LBM może mieć znaczenie dla zawodowców co biorą po 4-5g na kg czy dla grubasów. Dla nas amatorów z bf 8-20% i 2-3g na kg raczej nie warto się bawić w tak szczegółowe wyliczanie bo chyba lepiej zjeść troche więcej białka niż spożywać go za mało

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
racja
ale ogolnie liczy sie ba LBM, bo takie pytanie bylo

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
ale nie nikomu nie kaze obcinac bilka z 300g na 250g dziennie. akurat bialka to chyba nikt sie przesadza bo wcisnac 250g bialka z miesa i jaj nie jest wcale tak łatwo. ale ogolnie chodiz o to ze liczyc sie na sucha mase a nir ogolna mase. jak ktos ma niziutki bf to tam roznicy nie ma. ale jak ktos ma np 30-40% bf to liczac ww trzeba by to wiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
tomczers co to jest 250g bialka z miesa? masz kilogram miesa dziennie to jest szybka pilka do tego dolicz wpc rano po treningu i przed snem i wychodzi spooooro bialka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1737
Jestem ciekawy ilu z was je te 3g białka na kg mc przy 80kg chłopaku to już jest 400-500 stówek na samo białko miesięcznie.

Jest temat o amerykańcach co robią, że rosną polecają przynajmniej 3g białka na kilogram masy ciała przynajmniej myślę, że tą ilość można zwiększyć jedząc warzywa zielone przynajmniej 100g na te 40g białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
kilogram miesa dziennie? nie jestem w stanie ogarnac tyle.
zjadam pol kilo + 20 bialek i 6 calych. i mysle ze starczy .
do tego uzupelnic z odzywek. warzywa troche wegli zlozonych + warzywa ogarnalem sposob na spozycie tluszczy i robi dobrze/
Bodek napisz mi jak mozesz jakich tluszczy mi brakuje jak mozesz.
glownie spozywam orzechy wloskie, maslo orzechowe , i siemie lniane.
+ z zoltek. orzechy wloskie i maslo miksuje z odzywka bialkowa i wychodzi calkiem fajny snickersowy smak .

EDIT: jak ktos mogl pomoc jak rozkladac tluszcze w ciagu dnia i na jakim poziomie je spozywac przy uzyciu insuliny bede wdzieczny. pozdrawiam

Zmieniony przez - Center88 w dniu 2009-12-09 18:33:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
mi chodzilo tylko o bialko z miesa i jaj. a sory ale mi wcisnac 1kg kg cyca i z 10jajek dziennie jest cholernie trudno nie wiem jak tobie. moze mamy inne spusty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
nie ma tragedii...do tego tunczyk, twarog i bialka mozna tyle dostarczyc ile trzeba. Ja np mam problem z weglami...zaczelem mielic i pic ryz i platki owsiane bo inaczej nie da rady...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
tomczers kilo wolowiny to praktycznie nic wychodza 4 male steki, wiec 4 posilki.Da rade osobiscie sam obicalem do ok 3g bo mialem 4,1 jak policzylem a to b ylozaduzo tymbardziej na off... haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
kg miesa niewykonalne dla mnie,
pol kg jeszcze moze by sie udalo ze 3x w tyg

gdyby ktos to zrobil dobrze, przypawil, podal i nie trzeba byloby jesc do tego zadnych wegli to jeszcze jeszcze

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium