SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 306353

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
wlasnie podlaczam sie do pytania o jalowy izolat w pl

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
wysylaja poza uk wiec napisz i zapytaj... cena przesylki bedzie zalezala od wagi przesylki

Zmieniony przez - jordanwlkp w dniu 2010-08-17 18:05:40

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
center i widzisz roznice jakas patrzac na ten izolat z myprotein? myslisz, ze mimowszytsko warto go kupowac? a bulkpowder.co.uk gorszy bedzie? mialem kjiedys izolat od nich i w samku porazka na maksa, jakimis srodkami dentystycznymi mi podchodzil wiem jak jest roznica miedzy izolatem i wpc ale po czym konkretnie zauwazyles, ze izolat lepiej sie sprawuje? w sumie pory w jakich pije bialko przemawialy by za izolatem ale mslalem caly czas na pewnym poziomie nie odczuje tej roznice wiec nie chcialem przeplacac.

Zmieniony przez - wallywally w dniu 2010-08-17 18:34:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
mniejsza zawartosc tlusczu i wegla wieksza zawartosc bialka , szybsza wchlanialnosc , generalnie wszystko zalezy w jakich porach i jakim celu korzystasz z suplementow bialkowych ja stawiam na izolat bo spozywam rano i po treningu. Niewierze w jakies drastycne roznice w krotkim czasie , lecz wierze ze podczas dluzszego stosowania poczuje roznice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
dobra ja mam pytanko bo juz sam nie wiem czy dobrze robie a wiec mam trening o 20 koncze go ok 21/30 jak mam areo to 22 i po silce jemm miecho jakas salatke z salaty pomidorow itd i nie jem wegli bo nie chce ich jesc przed snem bo praktycznie ok 23 ide spac przed pojsciem do wyra jeszcze wszamie ser bialy i w kime jest to duuzy blad ze nie ma wegli po silce ???
pozdroo

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
powinienes zjesc wegla , chociaz minimalne ilosci 50g krzywdy nie zrobi. inaczej organizm wykorzysta bialko jako zrodlo energii . Wiec na dobra sprawa to bialko ktore zjesz nie spelni zamierzanej funkcji regeneracyjnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
ja koncze silke tak samo jak ty Macieja21, tylko spac chodze kolo 24 i normalnie jem wegle po. nawet teraz na redukcji do 100g ryzu i nie dzieje sie nic zlego a jestem endomorfikiem.

center no ja wlasnie juz sam nie wiem w co tu wierzyc. bialko z prochu generalnie stram sie wyeliminowac teraz do minimum tj na bank po treningu i czasem z lenistwa po przebudzeniu takze chyba zaryzykuje i sprubuje ten izolat z myprotein przez jakis czas. a jak on smakuje, jak mleko w proszku normalnie?

Zmieniony przez - wallywally w dniu 2010-08-17 20:09:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
ciezko opisac , bezsmakowy zamawiam, taniej daje owoce to nie czuc podobnie jak ostrowia jak pamietam, ja prochow raczej tez nie jem juz po t tylko i do owsianki rano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
kuzwa tez tak myslalem ale poczekam niech sie jeszcze ktos wypowie na masie daje ww nawet pozno ale teraz jak chce trzymac forma jakos do wrzesnia przynajmniej balem sie dawac te ww tak pozno ale moze zaryzykuje
pozdroo

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dawaj po treningu, nawet na redukcji, byle nie za dużo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium