SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 306439

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 569 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
panowie krótka piłka...

który lepszy olej do uzupełniania tłuszczy w diecie ??

MCT np z olimpu czy lniany ??


Drugie pytanie, które orzechy lepsze: migdały czy włoskie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
włoskich po 2 tygodniach ja mam dosyć i patrzeć na nie nie moge:)
wg mnie nekowiec...

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 368
trzeba duzo zrec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17401
Cześć. Miałem brać propa solo 1-8 100mg e2d, ale jednak wyszło, że będzie metka 1-6 30mg ed.

Teraz was zapoznam o co mi chodzi. Więc tak, jak masowałem w ubiegłym roku to było tak:

B: 2.3 W: 5.0-5.5 T: 1.2 + słodycze i mnie zalało, ale nie tak bardzo.

Teraz jestem na reduckji i przez pierwszy miesiąc było: B:2.7 W:1.5 T:1.5
po miesiącu wrzuciłem Lipo6x ( własnie zacząłem)

Waga poleciała w dół, wszystko fajnie.
Czytałem wypowiedzi, że na tesciu można zrobić mase, a przy okazji spalić tłuszcz.

Chciałbym podobnie na metce, ale czy można?

Myślałem nad B:3.0-3.2 W:3.5-4.5 T:1.8
Oglądałem wypowiedz Słodkiewicza, jak mówił, że węgli brać tyle żeby mieć energie w ciągu dnia oraz na treningu. Oraz, że masa rosnie od Białka i Tluszczy.

Myślałem żeby brać to Lipo6x, taką diete + aeroby zawsze z rana, ewentualnie po siłowym. Do tego BCAA przed aero.

W przypadku Siłowy+Aero to po tym białko z prochu, natomiast w przypadku aero z rana to śniadanie normalne bo aero, a białko po siłowym.

Węgle oczywiscie o niskim IG bym jadł żeby nie podlało. Co myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
nawet dobrze sie sklada mam pytanie jak robicie mase i leci duzo ww ale mowie tu o brazowym ryzu , chlebie ciemnym, macie mega gazy? yebiace? bo zastanawiam sie czy:

Joy... spróbuj nie kłaść się po żadnym posiłku ( wiem, że ciężko bo fajnie jest poleżeć po obiadku ) przynajmniej godzinę.. nie wiem jak się to ma do ostatniego posiłku.. Jak pomoże to mam u Ciebie piwo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Przeszlo samo nie mam czasu na sen w ciagu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
Chodziło mi o nie przebywanie w pozycji leżącej.. a wiesz co pomogło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o w dvpe spac po posilku

jak ja bym tak chcial <marzy>

wogule mam pytanie ostatnio olalem sikownie diete zarcie sranie i banie za to sie dobrze bawilem

i

zayebalem srednio udem w stol a nastepnego dnia bordowa plama o srednicy 7cm sobie mysle niedobor vit k ?

jak myslicie ? bo zawsze sie na mnie goilo jak na psie a tu nagle niespodzianka

czy to juz starosc nie radosc daje znaki ?

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Powiem krotko, dieta dopieta na ostatni guzik, najpierw low carb, obecnie CKD, trening silowy 4 razy w tyg, po kazdym 30-60min cardio na rowerze stacjonarnym, HIIT/TABATA w dni bez silowni. Jednym slowem ostro zapjerdalam. Fura BCAA i innych aminokwasow zeby oszczedzic miecho(co zreszta sie oplaca bo masa miesniowa i sila nic nie spadla), 6g Omegi 3 dziennie, do tego zielona herbata w kaps, magnez, cynk i inne rzeczy prozdrowotne. No i najwazniejsze clen/yoha na przemian. Z pasa zlecialo jakies 5-6cm, tluszczu tak realnie patrzac z 2cm bo na poczatek zawsze spada duzo wody, jelita sie czyszcza itp. Lapy, barki, nogi fajnie sie rzezbia ale brzuch za chvj nie chce isc, mam 76-77 nad pepkiem a kraty nie widac mimo ze brzuch cwicze od bardzo dawna. Mysle ze to sprawka hormonow, prolaktyna, estrogen? Planuje wziac bromo, jaka dawka by byla dobra?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
zacvznij od pol tabsa nie wiecej ja kat zaczołem po 1 tyg zwiekszyłem do 1 tabsy przed snem i co i wałek obudziłem się zalaty krwią korwa macwiec zeszlem do dawki startowej i tak juz zostalo pol tabsy i daje rade bire ze wzgledu na deke
pozdro

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium