SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 304624

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I prezerwatywybonigdy nie wiadomo czy sie przy szosie jakas super modelka nie kreci


A odnosnie tluszczowki to ja bylem 2 tyg ale glowa na******lalala sporo mnie i ciezko sie mysli bez cukru.

Ogolnie duzo lepiej zjesc i mniejsze objetosci sa przy tej samej kalorycznosci co na high ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
hator

wiec czemu do wyrzucenia , i jakie proponujesz by podzial nasycoe , wielonienasycone , jenonienasycone , wygladal 1:1:1 ?

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
ser, maslo, smietana, majonez to wywal dorzuć siemnie lniane. mysle, ze max 10 jaj z zoltkiem bedzie ok. ewenualni mozesz dac ser poltlusty. te 150g orzechow nie brzmi zbyt optymistycznie moga byc problemy z trawieniem. Ja bym dal wiec3j oliwy i dorzucil troche makreli,halibuta, wieprza do meni

Brzuch cwiczony naciagagnolem sobie miesnie brzucha Przy MC bol czulem w poczatkowej fazie cwiczenia cos robie zle za bardszo chyba ciagne jako z brzucha dodam, ze to byl MC sumo

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego tak bardzo dążysz do proporcji ? Ładujesz koks a przejmujesz się takim czymś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
hator dzieki . orzechy to nie problem raczej , zdazalo sie spozywac podobne ilosci i wszystko bylo wporzadku . przemyslalem sprawe i do wyrownania i podbicia kcal pojda glownie tylko wloskie , wiory kokosowe i oliwa . fakt z wieprzowiny wybral by cos na zrodlo nasyconych i jednonienasycojnych ale wieprza nie jadam . wolowina znowu czy mieso drobiowe maja znikome ilosci tluszczy . ryby tez tak mocno nie podbija , chyba ze losos czy makrela . pozatym w tyg. bede mial 2 dni off , i w te dni chce dostarczac bialko tylko i wylacznie z ryb , aby zmiejszyc troche kalorycznosc i podbic omega3 .

hakla
"Dlaczego tak bardzo dążysz do proporcji ? Ładujesz koks a przejmujesz się takim czymś ?"
- to prowokacja jakas czy co ? wlasnie dlatego ze bede "ON" to chce wykorzystac srodek jak najlepiej . dlatego proporcja tluszczy , dlatego bez tluszczy ani warzyw w posilku potreningowym , dlatego kurczak lub proch w posilku przedtreningowym zamiast wolowiny / zeby szybciej sie strawilo / , dlatego w posilku gdzie beda szly wegle nie bedzie tluszczy nasyconych itp. itd . jak cos robic i za cos sie brac to dobrze . ja mam cel zdobyc z 4 kilo w 2 miechy i najlepiej bez zdobycia grama tkanki tluszczowej . pozatym wkazdym dniu treningowym mam 2 sesje i 8 godzin przerwy miedzy nimi . chcem zapewnic organizmowi jak najlepsze warunki by w te 8 godzin doszedl do siebie i byl gotowy na kolejna sesje treningowa. ja bynajmniej wierze ze tylko z takim podejsciem wszystko bedzie gralo jak nalezy .

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
dietetyka to naprawde fajna sprawa tylko trzeba polubic . ja nie pamietam kiedy bym ostatnio zjadl jakis posilek na oko, ze bym nie zwazyl i nie sprawdzil ile gram
chyba ze podczas carbload . w tedy idzie kvrwa wszystko i wbijam w ilosci moj ostatni carb load wygladal ze w 36 godzin przyszlo +7kg . oczywiscie i tak glikogen i woda . 2 dni pozniej i tak 5kg spadlo , po kolejnych 2 dniach treningowych juz waga sie zgadzala z ta z przed ladowania .
dziwisz sie ze ze podchodze tak do diety , a to jest nic . w piatek w robocie powiedzialem ze chce pracowac tylko part time 26h/week bo inaczej koliduje mi to z treningami i nie jestem w stanie zapewnic odpowiedniej regeneracji . juz sie w zyciu napracowalem hehe . powaznie teraz moj priorytet to dostac sie na awf . a zamierzam byc w takiej formie ze jak bede mial bieg na 1500m to jeszcze bede mial czas zeby zrobic przerwe , "spalic fajka" i biec dalej poprostu ide , robie co mam robic . dziekuje ,dowidzenia .

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
ZMIENIlerm to i owo i wyglada to tak

1 POSILEK
musli z rodzynkami 50g
mleko 2% 250g
orzechy wloskie 25g
oliwa 10g
whey protein 1 scoop
RAZEM : B-40 / T-39 / W-42 KCAL-685 n-7/jnn-15/wnn-14

*BASEN

POSILEK 2 POTRENINGOWY / zaraz po wyjsciu z wody/
carbo
whey protein
na wodzie
RAZEM : B-15 / T-1 / W-30 KCAL-197

POSILEK 3
jaja cale 5 sztuk
oliwa z oliwek 10g
wiory kokosowe 30g
brokuly 150g
RAZEM : B-37 / T-54 / W-6 KCAL-657 n-25/jnn-20/wnn-4

POSILEK 4
platki owsiane 50g
piers z kury 150g
oliwa 10g
brokuly 150g
pomidor 80g
slonecznik 50g
RAZEM : B-54 / T-43 / W-45 KCAL-780 n-6/jnn-16/wnn-18

SILKA PLUS 45 MIN. BIEGANIA

POSILEK 5 POTRENINGOWY /jeszcze w szatni/
carbo
whey protein
/na wodzie/
RAZEM : B-22 / T-2 / W-30 KCAL-232

POSILEK 6
ryz 50g
wolowina 150g
RAZEM : B-34 / T-11 / W-38 KCAL-393 n-5/jnn-4/wnn-0

POSILEK 7
wolowina 100g
wiory kokosowe 25g
orzech wloskie 15g
oliwa 10g
szpinak 40g
brokuly 150g
RAZEM : B-27 / T-43 / W-4 KCAL-506 n-19/jnn-12/wnn-9

POSILEK 8
piers z kury 100g
oliwa 10g
orzech wloskie 40g
brokuly 150g
tran 10g
RAZEM : B-30 / T-48 / W-4 KCAL-563 n-7/jnn-16/wnn-23

BILANS DNIA

RAZEM : B-260 / T-241 / W-198 KCAL-4012 n-68/jnn-83/wnn-68

Mysle ze jest zdecydowanie lepiej .wloskie zmiejszylem do 80g zamiast 150 . omega3 zawate w nich podbilem tranem na noc . w sumie niezbedne kwasy jedno nienasycone podbilem bardziej niz pozostale . teraz chyba si co ? mialo byc ustawione na 5000kcal ale zobacze reakce organizmu przez pierwsze 3 tyg . ewentualnie jak epi sie rozkreci podbije o tysia

dziekuje i pozdro . jesli ktos ma jakies uwagi to chetnie wyslucham koment .



PS. wiem wiem kvrwa , na przyszlosc bede edytowal



Zmieniony przez - eugeno w dniu 2010-01-18 04:23:47

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
panowie czy to normalne ze w oliwe trzymajen w lodówce wytraca sie taka zawiesina? wiem ze oliwa moze metniec w lodówce ale mi sie wytwarza cos takieog jak cukier w miodzie po jakims okresie.takie drobinki jakby plywajace w oliwie. mam oliwe primadonna natives olivenol extra. kupiona w lidlu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
normalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
tak na szybkiego nie mam czasu na korygowanie z 1 posilu wywal musli- duze ig zastap owsianymi mleko na redukcji tez nie wskazane (zalewanie sie) z 4 usun tluszcze nie powinno ich byc w przedtrenigowym ogolnie jedz jakies 400-600g warzyw tylko nie w okolicach treningu blonnik utrudnia wchlannnianie odnosnie tluszczy uwazaj na izomery trans duzo tego w produktach mleczarskich mocno przetworzonych i slodyczach

p.s jak bierzesz clen z epi? nie lepiej na poczaek jakis spalacz pozniej dodac troche clenu?

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium