SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 304770

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
bialy czuje, jak mnie zakwasza, kiedy tylko moge odstepuje od niego na rzecz ziemniakow.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ziemniaki,też kozaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
panowie jedno pytanie trenuje lapy na jednej sesji, robie standardowo 3cw po 3 serie, ale i tak daje to jeden wielki chu.. genetyki na lpay nie ma to fakt, ale druga sprawa taka ze zostaje mega zapas rezerwy na nich i tak naprawde na triceps po ciezkim waskim wypychaniu moglbym zrobic jeszcze kolejne 4 cwiczenia po 4 serie bez zadnego problemu. Moze sporbowac treningu tzw do wyczerpania lap? bo juz nie widze innego sposobu.
bice: sztange szeroko , sztanga wasko na modlitewniku, mlotki
tric: wyciskanie wasko, francuz, i sciaganie linek wyciagu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Mnie ruszyło,kiedy zszedłem z intensywności.Przetrenowujemy się,upośledzając możliwości regeneracji i wzrostu.Wiem,że trudno jest to zrozumieć ale nie wspomagamy się jak zawodowcy.Inna możliwość to taka,że stosunek włókien mięśniowych w poszczególnych grupach jest wyjątkowo osobniczą cechą.Klatka może eksplodować rozmiarem przy 6-8 powtórzeniach na dużym obciążeniu a ramiona mogą zacząć dopiero rosnąć przy 15 ruchach w serii...U każdego może być zupełnie inaczej.Ja poprawiłem sylwetkę po serii masaży sportowych u specjalisty od fizjoterapii.Mamy od groma zrostów,z których nie zdajemy sobie sprawy.Mój prawy piersiowy z przodem barków,był ograniczony kagańcem zrostów podłużnych i poprzecznych.Mój masażysta wypuścił mi piersiowy o jakieś 2,5 cm...Napiszę o tym art.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Bodziu jasne masz racje tylko , ze ja trenowalem 3x w tyg teraz zaczalem robic 4x wiec ramiona razem, poki co probuje opcji jedno cwiczenie ciezkie 6-12 ruchow, ale kolejne to juz pompa czyli ok 20 powt. nie mam pojecia czy to sie sprawdzi czy nie. Jadac na saa nie mam opcji dorzucenia w lapie reszta spoko lapa nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Joy zacznij robic wiecej cwiczeń izolowanych, na łapy może masz taką, genetykę, że przy bicu, prace prace przejmuja przedramię,i przedni bark, w przy tric inne mięśnie
Na bica był dał najpierw uginanie pajęcze z hantlem, później leząc na brzuch na łąwce skosnej tak 45stopni kąt uginania ze sztangą łamaną, a na koniec uginanie na ławce siedząc z hantlami, ale plecy oparte.
Na tric linka, francuz leząc i siedzać ze sztanga. Mi łapy staneły też w pewnym momencie obecnie w taki sposób je trenuje i coś tam idą powoli.
A zawsze mówiłem, że trzeba się rozciągać by nie być sztywnym i rosnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Dzieki chlopy, jesli idzie o biceps, to np na sztandze lamanej szeroko czuje niezla pompe, ale np modlitewnik to czuje go dopiero przy ok 12 powt,
uginanie pajecze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
kładziesz się odwrotnie na modlitewniku, klatka na skosnej poduszce, ręka oparta o tą pionową poduszkę, hantelek w łapę i jedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
podziekowal a zakres ruchowy katowac czy jednak te 12-15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
kwestia indywidualna, ja stosuje 10-12 powtrz, na triceps w ostatnich seriach schodzę to 8 powtrz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium