SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Opalinho (prawie Weteran) - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 217179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
W pozowaniu jest jeszcze wieeele do poprawy, zdaje sobie sprawę. Forma jest wg mnie na dzisiaj dobra, ciut lepsza niż wczoraj a na pewno jestem pełniejszy i lepiej wyglądam niż 4 tyg na Debiutach i to już mały mój sukces. Dzięki za szczera opinie, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Lepiej to wygląda niż wczoraj a napewno której niż na debiutach ;) Planujesz jeszcze jakieś Stary w sezonie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Nie planuję, dzisiaj ostatni. Jakby jeszcze się odbywały jak co roku Śląska to blisko domu i pewnie bym jeszcze pociągnął ale w tym roku nie ma więc to koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
Śląsk może na jesień będzie :) no ale to jesień...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
MARIAN 17
Śląsk może na jesień będzie :) no ale to jesień...

Na jesień to planuje być coś na wzór Regana z 212 gdy jest w offseasonie. A tak na poważnie to starty nie będą teraz priorytetem. Chcę jeszcze teraz wykorzystać dobrze te kilkanaście tygodnii, a potem wyleczyć porządnie bark, w kolanie gdzie mam lekotke uszkodzoną coś czasami przeskakuje. No i jest Rodzinka, a w planie jeszcze iść i mgr zrobić, bo mam tylko licencjat, a może się przydać w pracy za jakiś czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Witam, ja sobie odpoczywam. Wczoraj jadłem pierogi od Mamy i donatello zbiedry wjechała ale i jajecznica z rana czy twaror z masłem orzechowy i malinami więc tak mocno syfiaste nie było.
W planie było do końca tygodnia odpoczywać ale... Pierdziele to. Czuję się coraz lepiej więc piszę tego posta z rowerka gdzie zakręce sobie 25min
Potem wjedzie tortilla z mięsem mielony i dalej obiad u Mamy i ziemniaki, mielone i buraczki. Także dalej luzik ale coś muszę robić
Jutro, czwartek i piątek zrobię sobie baaardzo lekkie pull, push i legs i weekend we Wrocku u znajomych
Waga dzisiah rano 93.4 więc jeszcze jakiegoś mega skoku wagi nie notuje
W ciągu 1-2 dni wrzucę obszerniejsza relacje z całego weekendu z Grodziska. Będę miał może już jakieś filmiki, więcej fotek itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21594 Napisanych postów 30815 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870804
Donatello - szanuję!
Grzesiu - nawet nie skomentowałem Twojego startu. Wiadomo, to tylko relacja w necie a nie widok na żywo, ale forma od debiutów sporo do przodu Poza tymi nieszczęsny niedocietymi nogami, cała sylwetka wyglądała na prawdę solidnie. I estetycznie, ale i nieźle gabarytowo Moim zdaniem możesz być na prawdę z siebie zadowolony!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Mega forma Grzes. Szacun
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Dzięki Panowie, jestem generalnie zadowolony chociażby z faktu, ze od Debiutów progres byl widoczny znacznie. Ja czulem sie swietnie, na scenie pewnie. sylwetka, szczegolnie w niedzielę byla pelniejsza. Te nieszczęsne czwórki, ich separacja i rozmiar, do tego dalej sporo niedociagniec w pozowaniu i moglo byc pare oczek wyzej(tak mi sliczny powiedzial juz w poniedzialek), tym bardziej, ze do 10,9 i 8 miejsca stracilem chyba 1,2 i 5 pkt.
Slowa od Adama juz w niedziele popoludniu, że "wygladalem teraz jak prawdziwy zawodnik, a nie ktos z przypadku" sprawiły mi niesamowitą radość i ajkies tam spelnienie. Wiem teraz nad czym powolutku pracować, będę się zagłebiał w tajniki treningów nóg tak aby je optymalnie zwiekszyc i poprawic seprację. do tego ramiona tez małe,szczegolnie bicepsy - jednym ze sposobów jest podobno hmm, inj w bic ale...jakos sie przelamac nie umiem, moze przy okazji ktorejs ustawki zamiast trenowac schowam się z kims za jakąś bramę i poznam tajniki,hahaha
Wrzucam na razie filmik z dowolnego z niedzieli


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Tu jeszcze już po niedzielnych zawodach, m. In z Feniksem, który powiedział że odpowiednim treningiem mogę cuda zdziałać jeśli chodzi o czwórki







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dominik Dudziak - Przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

[BLOG] Fabio.

WHEY premium