SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artur Białek start Jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 292154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Przed chwila jeszcze pisales, ze kazdy organizm da sie zaprogramowac to kazdy da sie zaprogramowac, czy kazdy jest inny ? a to, ze masz pare wiosen, znaczy, ze masz wieksza wiedze ? badz, ze przeszedles taka sama droge/doszedles do takiego samego stopnia odtluszczenia? no nie bardzo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Postanowilem Ci Dawid wyslac niezmieniona tresc wiadomosci na priv zeby niezasmiecac Tematu Artura. Wszelkie zale uwagi zaczepki mozecie kierowac na priv lub w moim temacie.


Zmieniony przez - Gugcio w dniu 06.03.2019 01:20:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
A ja Ci odpisze tutaj,’bo tu dyskutowalismy. Jak bezczelnym trzeba być, żeby napisać, ze chodzę po tematach i się czepiam gdzie wręcz odwrotnie staje za osoba do której... ty się czepiasz.’druga rzecz ty wiesz, ze ja nie sypiam ? no i teksty z trenem i gh, słabe, jak to napisałeś „opinia osób takich jak ja cię nie obchodzi” , a jednak naj**ales elaborat

A no i jeszcze napisałeś, ze miałeś prążki na dupie... czyjej? Bo na swoich nogach miałeś zero definicji i nie zwala tu na bronzer, waliłes 2h cardio bo nie maxie pojęcia o przygotowaniach, ale to już Ci mówił Przemek :) , a co do teojego numeru, ze mi dasz, to sory; nie mam miejsca w kontaktach ;*
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Dejwikkk
A ja Ci odpisze tutaj,’bo tu dyskutowalismy. Jak bezczelnym trzeba być, żeby napisać, ze chodzę po tematach i się czepiam gdzie wręcz odwrotnie staje za osoba do której... ty się czepiasz.’druga rzecz ty wiesz, ze ja nie sypiam ? no i teksty z trenem i gh, słabe, jak to napisałeś „opinia osób takich jak ja cię nie obchodzi” , a jednak naj**ales elaborat

A no i jeszcze napisałeś, ze miałeś prążki na dupie... czyjej? Bo na swoich nogach miałeś zero definicji i nie zwala tu na bronzer, waliłes 2h cardio bo nie maxie pojęcia o przygotowaniach, ale to już Ci mówił Przemek :) , a co do teojego numeru, ze mi dasz, to sory; nie mam miejsca w kontaktach ;*
Jak uwazasz to napisze tutaj. Pokaz gdzie sie czepilem Artura? Zapytalem tylko czy wybudza go glod czy wstaje na sile zeby zjesc. Druga sprawa napisalem ze skoro mu taki schemat pasuje to ok i stwierdzilem tylko ze ja osobiscie mialbym problem zasnac ponownie. Dalej twierdze ze to kwestia glowy ale podkreslam to tylko moje zdanie. Co do mojej osoby to nie wiesz o mnie nic, fotki moze przejrzales przelotem a nie wszystko wstawialem. Moze nie mam nog jak ty przez wygladaly jak wygladaly ale nie ty jestes sedzia i ludzie widzacy mnie na zywo mieli inne zdanie. Czy twierdze ze forma byla zaj**ista? Nie nie twierdze ale na pierwszy raz w warunkach jakich sie przygotowywalem nie wspomne juz o calej otoczce itd. Wrozysz widze z fusow ale do tego sie juz przyzwyczailem. Tak moze i nie wiemy nic o przygotowaniach wg. Ciebie i szanuje twoje zdanie choc zgadzac sie z nim nie musze. Ty bys mnie lepiej nie przygotowal tego akurat jestem pewnien Nie mieszaj w to Przemka bo to fajny Chlopak ktorego akurat szanuje i jego opinia mnie interesuje. Proponowalem Ci numer bo wygdany strasznie jestes a ja na nocce mam sporo czasu siedzac w biurze a czytalem ze problemy ze snem masz w twoim Temacie wiec jakbys chcial propozycja dalej aktualna Mysle ze wkoncu mozemy zakonczyc ta bezowocna dyskusje bo do niczego to nie prowadzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
mam z kim rozmawiac, wiec podziekuje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134894
Gugcio
lasican1
Gugcio
Organizm jest jak komputer, idzie wszystko zaprogramowac i w 99% to sprawa glowy. Ja nawet na ketozie spalem normalnie ale tak jak mowie kwestia bani. Uwielbiam jesc ale wiem ze jak trzeba to trzeba i daje jakos rade. Jak Arturowi tak wygodnie to ok, ja raz wybudzony nie zasne i dla mnie bylo by to kontraproduktywne


Tak jak bardzo Cię lubię tak stwierdzam, że gadasz głupoty i albo nigdy w Życiu nie robiłeś skrajnej redukcji albo od zawsze byłeś niejadkiem.



To zmiencie sport Panowie jak wam tak cholernie ciezko. Wiecej nie bede pisal bo nie widze sensu. Nie zapominajcie tylko o jednym kazdy organizm jest inny i nie mierzcie innych swoja miara. Podkreslam po raz kolejny jesli Artur sie tak dobrze czuje to super. Wczesniej zadalem dlatego pytanie czy przyczyna jest glod ze sie wybudza ze snu czy poprostu wstaje specjalnie zeby jesc. Mam troche wiecej wiosen na karku jak kazdy jeden w tym Topicu i nie mam ochoty na przepychanki z ludzmi ktorych szanuje. Macie inne zdanie to tez szanuje wiec uszanujecie i moje nawet jesli sie z nim nie zgadzacie. A pojecie skrajna redukcja jest wzgledne.

Artur sledze dalej z ukrycia bo jestem ciekaw efektu koncowego


ja też jestem ciekaw, jedynie irytują mnie te pryszcze, będę walczył z nimi i po cichu mam nadzieje że brozner coś pomoże- specjalnie wziąłem Dream Tan czerwony brąz- zresztą jak rok temu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Az tak Cie wysypalo? Tez mialem straszny problem i probowalem ogolnodostepnych srodkow. Pomagaly mi toniki do skory na bazie kwasu salicylowego. Najlepsze ze probowalem tez wiekszych dawek cynku rzedu 60-100mg i nic. Dopiero jak przesylka zawisla i kilka dni bylem bez skora zaczela sie poprawiac. Wiec teraz lece tylko 30mg i jest ok. Dodam bo zaraz mi sie oberwie hormony byly w widelkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134894
wrzucę fotki po siłowni to ocenicie tzn tak, szybko robią mi się nowe pryszcze, lekarz twierdził że to po depilacji włosy mi się wrastają bo tak mam ale na bank jest jeszcze jakaś inna przyczyna i trzeba ją zdiagnozować. Hormony też mam dobre bo badałem, a jaka nazwa tego tonicu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Takie Cudo Artur, jest tez Clerasil o takim samym skladzie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134894
Dziękuję. Co do dermatologów u mnie w mieście i okolic wszyscy do dupy... dzwoniłem, pytałem się.. Ale jest szansa bo przyjaciółka Iza żona Tomka Srebrnika obczaiła make up cover. Widziała na zawodach że niektórzy używali aby przykryć syfy na ciele.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Karkula - przygotowania do Mistrzostw Świata w Wyciskaniu Leżąc 2017

Następny temat

Odwodnienie i ladowanie przed sesja

WHEY premium