SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_Knife_ POWER -DYMEK & TOCZEK S.150!# Hardcore na schodach S.166!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 225085

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Hades, ale Cobra ma rację. I sam knife to przyzna. Poprawi technikę, to będzie zarzucał nie 110, tylko 140

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pisze sie "nie masz tyle sily co...", a nie "nie masz takich osiagniec co.." ... a to roznica, nie?

ale ok, nie wtracam sie <podkula ogon i odchodzi na swoje miejsce>

Zmieniony przez - Kuba_SnK w dniu 2008-09-02 20:13:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Kuba_SnK:

Pytałeś się "jak to się dzieje", że silniejsi słuchają Smalcerza, to Ci odpowiedziałem.



Zmieniony przez - Hardened w dniu 2008-09-02 20:16:36

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
Akurat ja tak samo na początku robiłem i to były słowa mojego trenera więc tylko je powtórzyłem.

Ale spoko spoko i technika i siła mi przyjdzie więc ciężary już nie będą marne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
A ja uwazam ze Knife technike w teorii dosc dobrze zna ale wdrozenie jej w zycie to zupelnie inna sprawa

poza tym pewnych rzeczy trzeba sie uczyc od samego poczatku a innych oduczyc sie kompletnie

no i dostosowanie techniki do indywidualnego zawodnika

przykladowo zdaje sie ze to wlasnie Smalcerz zarzucał na nozyce(jak nie on to ktorys inny z jego epoki)

albo wybicie w wykonaniu nowej "szkoły chinskiej" - na przysiad

takze nie ma jednej jedynie slusznej techniki

wygrywa ta ktora pozawala na lepsze osiagniecia dla danego zawodnika w danym czasie




Zmieniony przez - WODYN w dniu 2008-09-02 22:01:12

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 697 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5107
WODYN i tutaj tkwi sedno sprawy, wiedzieć a potem wykonać to odległe od siebie rzeczy. Sam tego doświadczam. Wiem (albo mi się tak wydaje) a z wykonaniem bywa różnie.

Mój blogo-dziennik: http://www.sfd.pl/temat425050 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21733
chlopaki może wy odpowiecie na moje pytanie czy ten trening z pierwszej strony tego tematu nadaje sie dla osoby która chce zacząć przygode z trójbojem ale wczesniej ćwiczyła z 2 lata z przerwami na mase ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
buraq nie nadaj sie zacznij od czegos lajtowego wprowadz sie w miare ciezki i intensywne treningi!!

knife sory za off topa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
BURAQ - po okrojeniu ten trening może być, ale w pełnej skali nie dla początkującego.


***

Wróciłem z wyjazdu, Cobraf - zgadzam się, ale to były archiwalne filmy - wywaliłem je - teraz robię wybicia/podrzuty chyba trochę lepszą techniką (tj. w zarzucie nogi wąsko, ręce na zewnątrz - a nie jakieś pół-sumo itd. ). Notabene udało mi się trochę wyśrubować wynik w podrzucie, do 115 kg - co i tak jest niczym przy mojej wadze - ale może z czasem.

***

Jeśli chodzi o wyjazd to trafiłem w jakieś cholerne tropiki 25-30 i więcej stopni przez szereg dni, słońce od rana do wieczora - grzało jak w środku lipca; nie pamiętam tak upalnego września. W konsekwencji mam solidną, ciemną barwę rąk i twarzy - reszta była osłonięta. Na trasie atrakcja w postaci dziesiątek much - trzeba było solidne okrywać się na postojach - bo cholery nie dawały żyć!

Dzisiaj po powrocie ze wspomnianego skwaru przeżyłem szok temperaturowy (na zew. 12 stopni), jak Włosi. W 2000 roku w kwietniu, w pewnej miejscowości we Włoszech Polacy szli się kąpać - a Włosi byli w ... kurtkach, szalikach, rękawiczkach i czapkach A patrzyli na nas jak na "morsów".

Co do obecnego chodzenia po górach (Gorce, Beskid wyspowy, trochę Pieniny, Beskid Sądecki) - uda i łydki dostały strasznie "po dupie" bo trasy były ciężkie, a plecak - przynajmniej 20 kg ekwipunku. Jednak przysiad 200 kg to co innego niż marsz 20-30 km z obciążeniem po górzystym terenie

Heh - to miało być takie lekkie roztrenowanie - a zrobił się wyczyn kondycyjny 1.5 litrowa butelka wody przy tym
obciążeniu wydawała się szklanką... Zdarzyło przechodzić się odcinki przeznaczone dla wilków i dywersantów specnazu - gdzie zadanie polegało na przedarciu się przez chaszcze, uważając żeby nie skręcić kolana lub stawu skokowego. Dołożyłem kolejne dziesiątki kilometrów do tych setek które mam przechodzone na
większości partii gór w Polsce i Słowacji.

Na szczęście później było sporo chodzenia już bez ciężkiego plecaka + pływanie w potężnym Zalewie Czorsztyńskim. Na plaży porobiłem spacery farmera i ciągi z głazami

Niestety - kolana nie wytrzymały obciążenia przy chodzeniu - bolały w różnych miejscach, raz jedno raz drugie. Kolejną atrakcją było otarcie od wielogodzinnego marszu bez ściągania butów - udało mi się ten uraz na szczęście trochę zaleczyć.

Zrobiłem dziesiątki zdjęć - ale pewnie niewiele osób one zainteresują - bo to głównie fotki krajobrazowe.

Mimo wielogodzinnych przerw w posiłkach itd. spadki wagowe są niewielkie.

Mimo szczerych chęci nie udało się tym razem trafić ani na salamandry ani na żmije zygzakowate (których fotografie mam już w kolekcji).

SŁOWACJA niestety wkrótce w strefie euro - już teraz ceny są ... europejskie - zrównują się z polskimi - a kiedyś było tak tanio ...

PIWO SARIS bardzo dobre- w przeliczeniu na polskie 4-5 zł za 0.5 l w lokalu, żarcie od 5 do 20 zł za danie - czyli jak w Polsce.



ZAMEK W NIEDZICY

Wstęp prawie 10 zł - za co - nie wiem WYCIECZKI TAM SĄ OD RANA DO WIECZORA.






PONAD CHMURAMI - szło się jak w mleku






RUINY ZAMKU W CZORSZTYNIE










ZA dużo tego dobrego - nie dość, że potężny akwen - żeglowanie, pływanie + atrakcje plażowe - to jeszcze widok na TATRY






Koło g. Wdżar zrobiono wybieg dla strusi. TeN STRUŚ BYŁ TROCHĘ ZŁY, SYCZAŁ - ale żeżarłby wszystko






Sprawna, szybka komunikacja między zamkami - przepłynięcie 4 zł, czas 10 minut






GIGANTYCZNY AKWEN Zalewu Czorsztyńskiego; woda, wbrew propagandzie pewnego górala, czysta.






WIDOK Z ZAMKU NIEDZICY NA TAMĘ






ZAMGLONE TATRY





Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-09-12 11:24:44

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
fajne wakacje dobrze ze wróciłeś cały

Fotki świetne zwłaszcza ta z mgłą

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CO DALEJ ROBIC??

Następny temat

FBW do oceny/korekty.

WHEY premium