SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_Knife_ POWER -DYMEK & TOCZEK S.150!# Hardcore na schodach S.166!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 224767

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
dobry wyglad to kwestia niezaniedbywania zadnej grupy miesni
poziom sadla przy zdrowym trybie zycia jest... zdrowy
konstytucji genetycznej nie zmienisz treningiem

a cos takiego jak czubek bicepsa i podobne motywy istnieje tylko w wyobrazni fanow lektur fantastyki kulturystycznej

takze czym jest "trening na wyglad"?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Usunięty przez _Knife_ za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez _Knife_ za pkt 4 regulaminu
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Usunięty przez _Knife_ za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez _Knife_ za pkt 4 regulaminu
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Usunięty przez _Knife_ za pkt 4 regulaminu
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6811
Knife, czy dobrze widzę, że przy siadzie masz palce u stóp skierowane na zewnątrz ?

Pytam, bo kiedyś jak tak robiłem siady to podszedł pewien gość do mnie na siłowni i mi tłumaczył, że w taki sposób sobie kolana niszczę. Konkluzja była taka, żebym palce u stóp miał skierowane równo przed siebie(stopy 'prosto'; mam nadzieję, że wiesz o co chodzi). Czy mógłbyś się do tego odnieść ?


a tak w ogóle, jestem pod wrażeniem Twoich wyników siłowych.

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
gość ci ******lił głupoty


wszystko zależy w sumie jaki masz rozstaw stóp

ogólnie palce powinno się kierować tak żeby były one pod kolanami/udami

czyli kiedy stajesz wąsko, to palce kierujesz mocno na zewnątrz a kolana wypychasz także na zewnątrz

przy średnim rozstawie też kieruj palce na zewnątrz

przy szerokim także na zewnątrz ale tutaj troche mniej


jak będziesz miał stop równolegle do siebie, to raz że będziesz się bardziej pochylał, dwa że będziesz miał gorszą stabilność, trzy że za dużo tak nie siądziesz itd.

zawsze staraj się robić wszystko, tak żeby było jak najbardziej naturalnym ruchem, a to chyba naturalne że stopy kierowałes na zewnątrz skoro robiłeś to sam z siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6811
ok, już wszystko rozumiem. Dzięki. Mam nadzieję, że sog wszedł :)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
J/JAROT - zresztą wklejałem film na poprzedniej stronie "IPF SQUAT CHAMPS 125+ KG", tak siadają najlepsi na świecie. Zobacz sobie jak mają stopy ustawione...

A "znawcy" na siłowniach p*****ą głupoty do kwadratu. Dowiedziałem się niedawno z opowieści snutych za plecami, że "mam słabą technikę w martwym ciągu" - bo koleś obejrzał moje ciągi spod kolan (dociąganie). Raz, że na 100% typ nie wiedział co to za ćwiczenie, a dwa nie ma pojęcia o ciągach, a trzy to on takich ciężarów którymi robię nawet 1/2 nie zakłada Podejrzewam, że on w ogóle martwego nie robi - znawca jak

Na starym B-F założyłem kiedyś temat z wypowiedziami "znawców", zebrałoby się na książkę tego materiału

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-11-18 22:19:08

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CO DALEJ ROBIC??

Następny temat

FBW do oceny/korekty.

WHEY premium