SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metoda Power/Rep Range/Schock i cwczenie na suwnicy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
otoz mam powiedzmy suwnice podobna do tejhttp://www.sklep.e-publikacje.org.pl/direct/getPicture.php?w=225&h=203&src=http://fitbay.pl/images/MS05_200.jpg zasadnicza roznica jest taka ze gryf sztangi nie wystaje po za nia a ciezar sie daje na gora na takie zaczepy ale to chyban nie wazne. robilem kiedys na niej przysiady obecnie robie raczej tylko wspiecia na lydeczki i tutaj pytanie czy istnieje mozliwosc cwiczenia tym klatki ? tzn zrobie sobie jakies konkretne podloze(laweczke) i po prostu bede wyciskal ? jest sens i nie bedzie to odchodzilo np od wyciskania na maszynie takiej normalnej ? czy nie kombinowac?

pytanie drugie chodzi o rozklad partii w/w treningu

w tygodniu power i rep range jade tak :
Klatka+Triceps+brzuch najczesciej poniedzialek
Plecy+Biceps+kaptury Sroda
i w likendzik Nogi + Barki+przedramie

natomiast tydzien schock tutaj mam problem jak wiadomo np triceps i biceps robiony razem musi byc wiec mam takie 2 opcjie
1.Klatka + superserie biceps & triceps
2.Plecy+brzuch+kaptury
3.Barki Nogi+orzedramie
i opcja druga
1.Klatka+brzuch+przedramie
2.Triceps+Biceps
3.Plecy+kaptury
4.Nogi+ Barki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Co do planu to za duzo jezeli klatka - biceps - triceps za duzo! bo juz przy klacie wyciskaniu pracuje mocno triceps. Ja poradzilbym ci Pon klata - bic i brzuszek , sr plecy - triceps - brzuch , pt barki - nogi - brzuszek ( jezeli robisz przedramie to tez mozesz dorzucic te 1 albo 2 cwieczenia po 4 serie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
tylko ze w tym treningu w/w w tygodniu schock wykonuje sie superserie bicepsa+tricepsa, pisalem o tym przeciez wiec plecy i triceps odpadaja to jest oczywiste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1017 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1578
Wypełnij ankięte w dziale.

Trening czyni mistrza ! Interesuje się kulturystyką naturalną , Piłka nożna-stoper , bramkarz -Love .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z treningiem pleców

Następny temat

Plan treningowy do oceny i poprawy | Cel - Masa

WHEY premium