SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_Knife_ POWER -DYMEK & TOCZEK S.150!# Hardcore na schodach S.166!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 224020

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 433 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6319
myślałem żes mniejszy. kamera co filmiki nagrywales pomniejsza

bardzo dobra sylwetka, fatu nie widac, jest elegancko!

widac ze motyl bdb i widoczne miesnie bebzona a to juz cos


fajnie by bylo jakbys wrzucil foty pozami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3598
100 pytan do??)a trzeba było tyle wiedzec i pisac o SW coby ludzom uswiadamiac ze są za murzynstwem?? ) przynajmnie ja ) teraz masz )

Norris

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3598
KNife TY robisz w sumie na siłę?? a na mase jak bys robil?? nie mow mi ze FBW i takie inne) pytam czy masz ajkies wyprobowane)) wole sprawdzone..)

Norris

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86828
Siła, masa - o wiele więcej zależy od diety, niż od samego treningu. Na tym treningu "siłowym" zrobiłem 5 kg masy w ciągu paru tygodni... Da się, da się... Sprawdzone: bill starr 5x5, westside barbell etc. Szukaj ;)

SPRAWDZI SIĘ KAŻDY TRENING oparty o ćwiczenia podstawowe.

***

2009.04.06



1.Wyciskanie sztangi leżąc - szeroko, na ławce płaskiej - średnio

6 x 90 kg (powolne opuszczanie i z zatrzymaniem na klacie)
5 x 110 kg (bez zatrzymania)
4 x 120 kg (bez zatrzymania)


2. Dociskanie sztangi leżąc (drewno +7 cm); bez zatrzymania

5 x 130 kg
3,5 x 140 kg
1,5 x 150 kg (dałbym radę drugie, tylko nieco nadgorliwa asekuracja - patrz komentarze niżej)



3. Przysiady ze sztangą z tyłu; średnio - 5-tki

5 x 70 kg
5 x 100 kg
5 x 120 kg
5 x 140 kg
5 x 150 kg
5 x 160 kg
5 x 170 kg (poprzednio 5 x 160 kg)




4. Końcówki siadów / lockout ze stojaków (5-tego oczka regulacyjnego stojaków; tak samo jak tydzień temu)

10 x 180 kg
10 x 210 kg




5. POMPKI NA PORĘCZACH, z obciążeniem - wszystko serie bardzo głęboko i faza negatywna powoli

5 x (+40 kg)
6 x (+50 kg)



6. Uginanie ramion ze sztangą łamaną stojąc

15 x 51 kg
DROP SET: 12 x 51 kg + od razu 12 x 41 kg + od razu 12 x 31 kg




KOMENTARZ:

Do dupy z taką robotą... Znajomy kupił koszulkę INZER RAGE X. Przyszedłem na siłownię około 5-tej... Rzecz w tym, że znajomy ma średni wzrost (17x), sporą wagę (9x kg), nie najniższy poziom BF i pękate ręce. Ziarnko do ziarnka i zeszła prawie godzina na samo wciskanie tej koszulki na znajomego. A te dźwięki - sapania, jęki bólu - normalnie sado maso hardcore ze zwierzętami... nic tego nie pobije. Mam nadzieję, że kamera w szatni nie nagrywa dźwięku I tak nie było super, trzeba by jeszcze 3-4 cm dociągnąć rękawki. Konieczne byłoby chamskie rozciąganie rękawków w przyszłości, żeby koszula lżej wchodziła. Nawet pomoc NITROBOLONA już nic nie mogła dać. Miałem kurna zaprawę taką, że spompowały mi się mocno łapy, w szczególności przedramiona.

Potem zeszło kolejne kilkadziesiąt minut na asekurowania znajomego żołnierza przy wyciskaniu połowicznym, moje serie wyciskania i dociskania, ściąganie i zakładanie obciążenia. Szkoda gadać ;) W sumie zacząłem trening dopiero 18:25... Ławkę robiły w sumie 4 osoby- więc wiadomo, jak to szło.

Co do samej koszulki i wycisku - napisałem wyciskanie połowiczne. 100 kg - znajomy opuścił kawałek, 150 kg - tak samo, 180 kg - trochę głębiej ale nadal nie to, 200 kg - wciąż nie to, 210 kg - ciężko - ale nic się głębokość nie poprawiła, 220 kg - ledwo ledwo, nadal nieosiągalne głębokie zejście. Potem dobił jeszcze na 180 kg. Daleko do jakichś sensownych osiągnięć.

Po ściągnięciu koszulki z żołnierza ukazały się zmasakrowane środki rąk i nieco barki. Ściąganie było dość szybkie. Jak pociągnąłem za materiał, to jedna ręka zeszła od razu, a potem dwie osoby musiały trzymać pacjenta - bo jak szarpnąłem to przelatywał w moim kierunku

Już wiem skąd nazwa RAGE - furia ogarnia najpierw tego który zakłada koszulkę, a potem tego (tych) co zakłada (zakładają)

Najlepsze, że znajomy chciał zamawiać jeszcze mniejszy numer koszulki inzera. Nie ma żadnych szans by wszedł w mniejszy model. Zasugerowałem znajomemu spalacz i solidne zbijanie obwodów ciała. Następnym razem przydałaby się jakaś folia i jakaś substancja do nawilżania

Tak więc, gdy zaczynałem trening - większość aktywnych skł. HP była wspomnieniem, tak samo posiłek przedtreningowy. Klatka w normie, NITRO już nie było,a gość w asekuracji nieco nadgorliwy.

Przysiady - na szczęście pojawił się DEE-JAY i mogłem myśleć o wchodzeniu na planowane obciążenia. Przysiady - ostatnia seria 170 kg x 5, lżej niż ta 140 i 150 x 5. Reszta to już brakło czasu na cokolwiek. Zrobiłem wersję minimum. Dropset z uginaniem sztangi "zrył" mi okrutnie łapy.

Podsumowując wyszedłem równo 21:00 z siłowni, heh - mega rekord, ale oby takich jak najmniej.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2009-04-06 22:28:42

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3598
knife a kopiesz okreznym tzw nakłądkowym??

Norris

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86828
A co to jest? Wychodzi front, ląduje okrężne czy jak?

Jak już kopię to low, high lub middle. Lowy początkowo robiłem lipne, teraz nawet przez tarczę robię siniaki

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3598
ha ) nie...niby kopie sie middle a potem jakby ponowny zamach i z gory na głowe ..wpisz w youtube " brazylian kick"

Norris

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86828
Nie stosuję jakichś bajerów z semi czy light. Jak już robić high to by urwać głowę, pełny zamach, pełna rotacja bioder, pełny skręt na stopie, pełne wkręcenie ciała.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2009-04-06 22:48:20

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3598
nie , nie ..min G feitosha to robi)

Norris

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
za***isty dziennik, za***ista sila, tak trzymaj Knife.

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CO DALEJ ROBIC??

Następny temat

FBW do oceny/korekty.

WHEY premium