SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE ladies]lalus78/dziennik treningowy-rzezba 127/finish 158

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
hmm zapach moczu to ja mam dziwny juz slugo, z miesiac albo lepiej, taki mocno wyrazisty i jakis inny, mam wrazenie ze czuc go nawt chwile jak juz wode spuszcze :D teraz troche bardziej woda sikam a co takiego wszamalas na sniadanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
dokladnie to samo u mnie, dziwny zapach nie koniecznie nie przyjemny omlecika!!!!! jajko,bialeczko,kokosik troszke, banan, pychota, drugi posilek to samo tyle ze owsiane dodalam i troszku orzechow wloskich zamiast kokosu :) a ty jaka rozpuste sobie podalas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
bez szalenst, o 6 musialam byc juz na silce, 2 jajka na miekko, banan i olej kokosowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
w pozniejszych sobie dogodzisz a po bananie nie masz trzasawki? , mna tak telepie ze co chwile wstaje od biurka sie przejsc. Ja trening po pracy bez wody bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
dlatego robilam przed :D nie po bananie mnie nie telepalo ni nic, dobrze sie cwiczylo za to :P teraz mi na przemian cieplo i zimno heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
ja nie lubie cwiczyc rano wole nie pic a zjesc omleta rano a wlasnie z tym zimnem to wiesz ja odpewnego czasu to tak marzne ze w pracy w kurtce z kapuza siedzialam, Arphiel miala podobnie a wiec widocznie, tylko ciekawie czemu bo my to malo weglow jadlysmy ale ona nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja wole rano, ni popoludniu cwiczyc. strasznie nie lubie cwiczyc jak jest tlum ludzi, wszystko zajete i zaduch. ja nie wiem czy u mnie cos wyjdzie z tego odwaniania heh

a mialas tak, ze w nocy sie pocilas teraz w czasie odwadniania? bo ja zapomnialam napisac u siebie w dzienniku, ale normalnie budzilam sie w zrodku nocy zlana potem

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2012-09-21 12:10:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
lalus mi bardzo często jest zimno (co jednak nie zmienia faktu,że wtedy wyjątkowo zimno mi było - tym bardziej, ze za oknem ciepło) a powodem, że zimno może być niski bf
aa i apropo twarogu, laluś może jak jedno odwadnianie Ci nie wyszło to może daruj sobie twaróg twaróg bo on może zatrzymywać wodę w organizmie)

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
tez chcialam pisac o tym twarogu, ale jak Iza napisala ze ok, to stwierdzialam ze sie nie mieszam :P

Tobie Arphiel zimno z pewnoscia z powodu niskiego BF. mi 3 lata temu bylo ciagle zimno, ale tameten niski BF nie byl tym, do ktorego dazymy heh

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2012-09-21 12:30:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
ja sie nie pocilam jakos szczegolnie, zimno mi bylo tez w nocy, spalam w bluzie dobra twarog odpuszczam. dzieki laski
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje relacje; dieta; do oceny;

Następny temat

wyszczuplić uda i pośladki

WHEY premium