SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE ladies]lalus78/dziennik treningowy-rzezba 127/finish 158

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4545
Lalus kuruj się Widzę, że rewolucja żywieniowa się szykuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Kobiety na sfd odsuwają się od kurocyca
Za tydzień będzie głośno w gazetach, że drastycznie spadła sprzedaż kurzego cyca

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
- tak mam na mysli ten plan treningowy, rob jak robilas
- no fakt ty nie jesz ziaren, to i dobrze nie jedz do swiat, bedzie 6 tygodni
- owoce 15g fruktozy dzinnie
- orzechy rob tak: namocz na noc lub 7h w wodzie z sola tak lyzka soli na szklanke wody, pozniej odsacz ustw piekarnik na 50stopni rozloz orzechy na blasze i zostaw na noc niech sie susza, takie orzechy mozesz jesc, w ten sposob dezaktwujesz inhibtory enzymow zawarte w orzechach, bedziesz lepiej trawic

Acha i uwazaj nie przekraczaj swojego zapotrzebowania z ruchem ok 2000kcal i spokojnie mozesz jesc mniej bialak i wegli a duzo tluszczu w tych kaloriach.
np. BWT 20%/40%/40%
Jak nie znajdziesz kiszonek to sama zrob, sztakujesz kapuste lub /i marchewke, mozna tak samo zakisic paryke, czosten cebulik... po porstu woda z sola zalewasz i zostawiasz na 3 dni w cieple a pozniej na chlodzie trzymac i to jesc, Bardzo dobre dla ciebei zrodla enzymow, bakterii pomagajacych w przyswajani skladnikow mineralnych, witamin i w ogole trawieniu.
Postaraj sie, jak najbardziej sztywno powinno dosc szybko przyniesc pozytywne rezultaty, to lepsze niz lykanie hormonow ktore lekarz ci zapisze na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
A to dopiero bedzie szok dla mojego organizmu, kurak pare razy dziennie a teraz duze zero

Diete rozpisze wieczorem

Aha ogorki i kapuste kupilam wczoraj, w naturalanej zaprawie czy cos takiego , takie we woreczkach, sprawdzalam skladniki i tylko jest woda i sol dolozona.

No Obli mam nadzieje ze bedzie dobrze, troche sie obawiam tej twojej dietki, hahha a szczegolnie tego smalcu i masla





Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2010-12-08 10:18:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Lalus kwesta jakosci nie ilosci, a generalnie jak nie przekroczysz to w ogole nie ma problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
A co jesli chodzi o odzywke whey? bo biore ja zawsze po treningu a teraz nie wiem czy moge. sorrki za te wszsytkie pytania ale wiesz jak ja sie do czegos wezme to robie to jak dokladniej

A i maslo orzechowe (peanut butter) takie organic, bez dodatkow tluszczy czy soli. moze byc?

-----------------------------------------------------------------
Jesli mam miec 2000 kcal a w tym B-20/W-40/T-40

To wedlug moich obliczen Obli wyjdzie cosik takiego:

BIAŁKO [g] - 1.5 / 96
TŁUSZCZE [g] - 1.41 / 90.24
WEGLOWODANY [g] - 3.14 / 201

Dobrze to obliczylam,cos mi sie tu nie zgadza szczerze mowiac


Druga rzecz nie wiem jak dam rade weglowaodanow zjesc z roslin straczkowych, tzn 40% uzupelnic z cieciorki itd, kurka no nie wiem

Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2010-12-08 15:53:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wolalabym bys sama zrobila, ale ujdzie w malych ilosciach.
He he jak widzisz odzywka bialkowa nie bedzie ci potrzeban po prostu, nie musisz jesc koniecznie po treningu.

A nie nie nie musisz tyle weglowodanow jesc, moze byc wiecj tluszczu, Jedz tyle ile uwazasz za stosowne. Tak samo zreszta jak z bialkiem, jak wyjdzie ci wiecej nie szkodzi. Mozesz spokojnie zjesc mniej ww kosztem tluszczu.
W ogole musisz wyczuc teraz, moze sie okazac ze wcale a wcale nei potrzebujesz tych 2000kcal ze nasycasz sie mniejsza iloscia to tez nie szkodzi.
Jak bedziesz miala te ok 100g tluszczu reszta nie jest tak istotna.
Mi raczej chodzi o to bys nei przekroczyla, bo wiadomo jak sie tlusto je to mozna wyskoczyc z kaloriami dosc latwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
ok w takim razie powinno byc ok, ja zawsze po treningu jestem glodna, moze dlatego ze zjmuje mi to ponad 2 godziny a ja zawsze jadlam regularnie co 3 godz ,zaopatrzylam sie w duzo ryb itd, ale cos mi sie zdaje ze te tluszcze bede musiala podbijac lykaniem oliwy z oliwek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
karkówka, kaczka, ges, kurczak ze skora taka chrupka przypieczona mielone, jaja... myslisz ze nie dobijesz? ;-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Przy jedzeniu tłustych mięs ładnie podbija się kalorie Wyrobisz je w mniejszych ilościach jedzenia.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje relacje; dieta; do oceny;

Następny temat

wyszczuplić uda i pośladki

WHEY premium