SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE ladies]lalus78/dziennik treningowy-rzezba 127/finish 158

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no tez jak sie zwieksza ilośc znaczy ze cos nie tak
kawa tez moze byc tego powodem, niestety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
po kawie mam wiecej to juz zauwazylam tyle ze dzisiaj kawy jeszcze nie pilam,moim zdaniem niektore warzywa powoduja wiecej gazow u mnie. a co jesli o sweet potatoe? moge jesc jako warzywo albo zamiast ryzu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mozesz, a enzymy nie pomagaja?
ewentualnie zostaje gotowanie tych warzyw robia sie lzej strawne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
ja uwielbiam pieczone w pikarniuku warzywa, gotowane czy na parze sie przejadlam.
teraz tylko bralam priobiotyki bez enzymow, zaczne znowu brac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
bierz do warzyw koniecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
DZIEN 8

45 aero - nawet ze skarpetek dalo sie pot wycisnac dzisiaj
45 yoga/pilates

Wzielam enzymy do ostatniego posilku i faktycznie zauwazylam roznice, dobre.
Byl kawalek ciasta urodzinowego i jedno ciasteczko, smakowalo tak jakbym cukier jadla pomieszany z maslem, ale smakowalo

Iza a jest taka mozliwosc ze moja miska jest za czysta, tzn ja na nic sobie nie pozwalam, nawet owocow nie jadam, oprocz jagod do szejka rano, a tak to zero cukrow jest u mnie. czy nasz organizm potrzebuje cukrow? tak mi sie pomyslalo bo czulam jak dostalam kopa po tym ciasteczku, teraz czuje takie spiecia miesni tak podonie jak czlowiek sie stracha to takie spiecia przechodza...

Oraz szefowa przypominam sie o trening bo teraz jak mam kalorycznoc podniesiona to mnie ciaga na silowe
i tez taka obowa czy na pewno nie mam liczyc wartosci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
robie liste i zabieram sie za te wasze treningi

Z biologicznego punktu widzenia weglowoany nei sa nam potrzebne w diecie w ogole, ta ilośc ktora nam jest potrzebna cukry sami sobei potrafimy z bialka wytworzyc i cześć.

Jednak na pewno biorac pod uwage osobnicze sklonności mozna nas podzielic na bialkowych, mieszanych i weglowodanowych. Oznacza to tyle ze lepiej sie czujemy i potrzebujemy innej liczby ww ale tez caly czas to ww musi byc z pełnowartościowych żrodeł.
Ty mprzeciez powinnas miec ww w diecie zgodnie z tym ze ryz jadlas? co sie z nim stalo?

Acha, jak ci idzie dokładanie?
czyli dokladasz w tym czasie owoce, surowe warzywa czerowne miesa inne tluszcze i quinoa, gryka i proso.

POwoli dokladaj nowych produktow zachowujac odstep
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
Na razie dokladam same warzywa, tluszcze ,miesa czerwone, zjadlam tez 1 sliwke, brzuch idealnie jesli chodzi o wzdecia. a czy owoc orzecha kokosowego moze byc jako forma tluszczy? lubie sobie go kupic gdy mam ochote na cos slodkiego, tyle ze u mnie w domu nikt smaku nie czuje a dla mnie jest slodziutki. Zaczne tez dodawac po jednym innym owocu dziennie. Ryz jem tak jak nakazalas, chociaz mam blokade psychiczne przed nim, wogole ostatnio to boje sie ww jesc. chociaz po weglach lepiej sie czuje i mam wiecej energii
Apropo wczorajszego ciasta to zasnac nie moglam, jestem dzisiaj totalnie niewyspana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
Lalus podziwiam za krsytaliczną miskę ten caly czas przecież to szmat czasu już! że też Ci psycha nie siada, też bym tak chciala

no to teraz jestes ekonomiczna, zeby się naspeedować jedno ciasteczko wystarczy

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jak najbardziej kokos super, wiórki rowniez, maczka kokosawa tez, mozesz sprobowac stevie jako zastepstwo cukru
Nie boj sie dokladasz i wchodzisz na swoja kalorycznosc powoli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje relacje; dieta; do oceny;

Następny temat

wyszczuplić uda i pośladki

WHEY premium